Profesjonalny sprzęt do makijażu permanentnego

Do wykonania doskonałego makijażu permanentnego potrzebujemy dwóch podstawowych rzeczy – świetnie wyszkolonej i utalentowanej linergistki oraz doskonałej jakości sprzętu i barwników. To drugie zapewni ci sklep internetowy Hanami Pigments, gdzie znajdziesz barwniki i urządzenia do PMU polecane są przez wielu specjalistów z branży. Stawiając na nasze produkty, zapewnisz klientkom zachwycające trwałe efekty, a pracownikom pełną wygodę i komfort wykonywania zabiegów.

Maszyny do PMU – wygoda i komfort wykonywania zabiegów

Urządzenia Hanami zapewniają pełną kontrolę nad wykonywaniem makijażu permanentnego. Maszyny do PMU TIFI to nowoczesny sprzęt posiadający wiele przydatnych funkcji i wyróżniający się wyjątkową trwałością i jakością. Rączka w tych urządzeniach jest lekka i wygodna, a także posiada ergonomiczny kształt dzięki, któremu nie męczy dłoni. To niezwykle ważne, ponieważ zabiegi makijażu permanentnego mogą trwać bardzo długo. Charakteryzuje się ona również wysoką jakością wykonania, nowoczesnym designem, bezpieczeństwem użytku 

Jest to sprzęt do makijażu permanentnego niezwykle uniwersalny – doskonale sprawdzi się do pigmentacji brwi, ust czy powiek. Możliwość ręcznego ustawienia trybu prędkości pracy igły pozwala na niespotykaną do tej pory precyzję każdego ruchu. W połączeniu z doskonałej jakości pigmentami od Hanami będziesz w stanie uzyskać trwały i wyrazisty efekt bez nienaturalnych przerysowań.

Barwniki do makijażu permanentnego – doskonała jakość i różnorodność wyboru

Produkcja i badania nad barwnikami Hanami odbywają się w nowoczesnych laboratoriach posiadających najwyższe standardy bezpieczeństwa i jakości. Skład sprawdzany został pod kątem reakcji alergicznych i innego rodzaju powikłań mogących występować po tego typu zabiegach. Nasze produkty wolne są od substancji, które mogłyby powodować niepożądane efekty, między innymi alkoholu etylowego czy tlenku żelaza.

Doskonale skomponowana receptura zapewnia bezpieczeństwo, jak również wspaniałe efekty. Nowoczesne technologie oraz kombinacja substancji mineralnych działają przeciwzapalnie i wspomagają proces gojenia się pigmentacji. Bezpośrednio wpływa to na lepsze utrzymywanie się barwnika pod skórą i zapobiega migracji pigmentu. Sprawia to, że brwi, powieki i usta będą subtelnie podkreślone, bez przerysowań i nienaturalnych akcentów. 

Nasza oferta składa się z:

  • pigmentów do permanentnego makijażu brwi,
  • pigmentów do ust,
  • pigmentów do powiek, 
  • pigmentów do skóry głowy,
  • pigmentów do microbladingu, 
  • pigmentów do medycznej pigmentacji.

Hanami Pigments – pigmenty do makijażu permanentnego i akcesoria PMU przeznaczone dla profesjonalistów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here