brwi

Wykonywanie makijażu permanentnego to skomplikowany i niezwykle precyzyjny proces. Wymaga od linergisty posiadania odpowiedniego przygotowania i umiejętności, a także odpowiednich narzędzi. Zabiegi wykonywane maszynowo za pomocą metod włoskowych, pudrowych, ombre czy pikselowych, wymagają użycia specjalnych profesjonalnych pigmentów. Aby zapewnić piękny i trwały efekt należy sięgnąć po produkty najwyższej jakości. W naszym sklepie znajdziesz nowoczesne profesjonalne pigmenty permanentne do brwi. W tego typu zawodach liczy się przede wszystkim zadowolenie klientów, a dzięki naszym produktom sprostasz wymaganiom nawet tych najbardziej wymagających. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą – Hanami pigment.

Barwniki do makijażu permanentnego od Hanami – czym się wyróżniają?

Pigmenty do brwi permanentnych od Hanami to nowoczesne produkty do wykonywania makijażu permanentnego. Gwarantują doskonałą głębię kolorów i wyrazisty, długotrwały efekt. Wszystko to dzięki technologii ASS opracowanej przez niemieckie laboratorium pozwalającej na maksymalne osadzanie pigmentu w skórze oraz uszczelnieniu miejsc wstrzyknięcia tuszu, aby zapobiec nadmiernemu wydostawaniu się barwnika. W taki oto sposób uzyskujemy piękny i trwały efekt bez przerysowań i migracji pigmentu. 

W ofercie sklepu Hanami posiadamy pigmenty do makijażu permanentnego brwi o bogatej kolorystyce, które pozwolą Ci tworzyć niepowtarzalne kompozycje. Duży wybór daje możliwość idealnego dopasowania barwnika do koloru włosów i odcienia cery.

Pigmenty do makijażu permanentnego – w pełni bezpieczne dla organizmu

Wytwarzając nasze barwniki PMU dbamy o każdy szczegół i dokładnie sprawdzamy każdą recepturę, prowadząc precyzyjne testy w najnowocześniejszych laboratoriach. Wszystko po to, aby dostarczyć naszym klientom produkty w pełni bezpieczne dla zdrowia. Nasze barwniki nie wywołują reakcji alergicznych, ponieważ zastosowana nowoczesna technologia  NOVOXX® jest w 100% biokompatybilna z organizmem i skóra nie walczy, aby pozbyć się ciała obcego. Pozwoli Ci to wykonać w pełni bezpieczny makijaż permanentny bez niepotrzebnych komplikacji.

Twoje klientki docenią również to, jak szybko przebiegał będzie proces gojenia po zabiegu. Wpływają na to liczne substancji mineralne zawarte w naszych barwnikach. Działają one przeciwzapalnie i łagodząco, zapewniając jeszcze lepszy efekt końcowy pigmentacji.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą barwników, maszyn i akcesoriów do makijażu permanentnego. Życzymy udanych zakupów – Hanami pigments.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here