Jak skutecznie schudnąć 5 kg w ciągu 7 dni

Wielkimi krokami zbliża się wyjazd na wymarzony urlop, studniówka, urodziny przyjaciółki lub inny ważny termin, do którego postanowiłaś, że schudniesz, a wciąż tego nie zrobiłaś? Czy można zrzucić parę kilogramów w zaledwie kilka dni?

Jesteś młoda, nie masz przeciwwskazań zdrowotnych, dasz radę to zrobić! Wystarczy silna motywacja, dobra dieta odchudzająca i wysiłek fizyczny. Nie musisz kupować karnetu na siłownie, nie jest Ci potrzebny dietetyk ani żadne operacje plastyczne, zaczniesz redukcje w swoim domu, wystarczy, że zaznajomisz się z odpowiednim planem dietetycznym, który nie jest skomplikowany.

Szybkie odchudzanie jest możliwe, ale wymaga odpowiedniego podejścia. Pamiętaj dobra dieta to 70% sukcesu. Nie ma miejsca na pobłażanie, zacznij już dziś, a efekty będą dla Ciebie nagrodą, na którą nie będziesz musiała długo czekać.

Dieta odchudzająca – czas start!

Jeśli dotychczas niespecjalnie przywiązywałaś wagę do tego, co jesz, to najwyższa pora, by to zmienić i zadbać o jadłospis, który jest odpowiednią receptą na to, jak szybko schudnąć 5 kg. Zadbaj o to, by podkręcić spalanie. Musisz odstawić węglowodany. Nie ma miejsca na cukier, przez który tyjesz. Zdrowe tłuszcze będą stanowiły podstawę diety. Przyjmując je i unikając produktów niewskazanych, pozwalasz, by organizm przestawił się na pobieranie energii z nagromadzonej tkanki tłuszczowej, a nie z glukozy, jak to działo się wcześniej, dzięki temu szybko zgubisz kilogramy.

Jak schudnąć 5 kg w tydzień?

Dieta odchudzająca bez węglowodanów musi być wspomagana przez aktywność fizyczną. To najlepszy plan żywieniowy dla osób, które chcą w błyskawicznym czasie stracić na wadze, ale będzie dodatkowo podkręcony, jeśli zaczniemy intensywnie uprawiać sport. Dobrą opcją są ćwiczenia interwałowe. Możesz je wykonywać w swoim domu, nie potrzebujesz specjalnych przyrządów ani urządzeń. Ćwiczenia są przeplatane między krótkimi seriami intensywnego wysiłku i dłuższymi okresami o umiarkowanym tempie.

Dbaj o swój organizm!

Pamiętaj, że odchudzanie to proces zmian, jakie zachodzą w Twoim ciele. Dieta bez węglowodanów jest zdrowa i szybko widać jej efekty, ale nie można zapomnieć, że w czasie jej stosowania, należy przestrzegać zasad zdrowego trybu życia, które wpływają na prawidłowe funkcjonowanie organizmu, a także na atrakcyjny wygląd i dobre samopoczucie.

Musisz zadbać o odpoczynek, by mieć siłę na aktywności fizyczne. Dobry sen Cię zregeneruje. Gdy już się wyśpisz, zjedz śniadanie i pamiętaj o tym, by przyszykować sobie rozpiskę z jadłospisem na każdy dzień. Gdy będziesz miała zaplanowane posiłki, nie spotkają Cię napady głodu i nie będziesz sięgać po niezdrowe i tuczące przegryzki. Odpowiednie nawodnienie ma ogromne znaczenie w zachowaniu odpowiedniej gospodarki wodnej. Pij dużo wody, by mieć szczupłą figurę i ładną cerę. Wzbogać dietę o suplementy i błonnik pokarmowy, a Twoja metamorfoza będzie jeszcze bardziej efektywna, a Ty będziesz pełna sił witalnych i promienna.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here