Zegarek stanowi nie tylko bardzo praktyczne urządzenie pozwalające nam łatwo zorientować się, która jest godzina. Zegarek bowiem pełni jeszcze ważniejszą funkcję – jest całkiem ważną ozdobą w naszej kreacji… Jednak, jak zapewne wszystkim doskonale wiadomo, nikt z nas przecież nie może mieć kilkunastu zegarków – są na to za drogie. Jak zatem wybrać ten jeden najlepszy, który będzie pasował do każdej stylizacji?

Wybór zegarka – duży kłopot!

Niestety wybór odpowiedniego modelu wcale nie jest tak prosty jakby się mogło wydawać. Dlaczego? Otóż w sklepach znajdziemy bardzo wiele przeróżnych modeli, wzorów i często czujemy się przytłoczone ich liczbą. Dlatego też warto trzymać się poniższych wskazówek, a na pewno znajdziemy najlepszy model damskiego zegarka!

1) Damskie zegarki w Internecie

Zamiast wchodzić od razu do przepełnionego sklepu, spójrzmy najpierw na strony Internetowe poszczególnych marek. Zorientujmy się, co nam się podoba, jaki typ zegarków chciałybyśmy zobaczyć. Dzięki temu znacząco zredukujemy ilość sklepów do odwiedzenia.

2) Twój charakter a nie moda

Pamiętajmy także o tym, aby nie podążać ślepo za modą. Nie kupujmy zegarków damskich, które co prawda nie do końca nam się podobają, ale chyba są teraz modne. Należy bowiem zdawać sobie sprawę, że zegarki damskie to bardzo personalne przedmioty i ich wygląd mówi wiele o charakterze i pasjach swojego właściciela. Przecież w końcu zegarki damskie zaliczane są do biżuterii! A czy kupiłybyśmy biżuterię niepasującą do nas?…

3) Dopasowanie do dłoni

Każda z nas ma inną dłoń – szczupłe czy grubsze nadgarstki, dłuższe czy krótsze palce. Ważne jest, aby kształt dłoni wziąć pod uwagę podczas wyboru zegarka damskiego. Brzmi to dość dziwnie? Być może, jednak na pewno jeszcze dziwniej wygląda zegarek z ogromną tarczą i grubym paskiem na szczuplutkim nadgarstku albo cieniuteńki paseczek na większej dłoni. Pamiętajmy, że zegarki damskie mają też przyciągać wzrok i podkreślać nasze atuty jak np. długie palce czy szczupłe dłonie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here