Zabawne grafiki na koszulkach oraz bluzach to coraz częstszy widok na ulicach. Ludzie pokochali personalne napisy, śmieszne zdjęcia oraz teksty odbierane z przymrużeniem oka na garderobie. Jedni kupują je sobie wzajemnie na prezent, inni – sami dla siebie. Wszystkie te osoby łączy jedno – chęć wyróżnienia się w tłumie. Szukasz inspiracji na prezent dla chłopaka? Przed Tobą 5 najciekawszych propozycji. Bluzy dla mężczyzn z nadrukiem rządzą!

Don’t grow up, it’s a trap!

Teksty w języku angielskim są bardzo popularne. Ten konkretny przyświeca zapewne niejednemu Panu, który już ma już dość dorosłego i odpowiedzialnego życia. „Don’t grow up, it’s a trap!” to po prostu – „Nie dorastaj, to pułapka!”. Ten lekki i zabawny napis pasuje zarówno do studenta, jak i do zwykłego dorosłego mężczyzny, który chętnie wziąłby dzień wolnego i wrócił to beztroskich czasów dzieciństwa. Chcesz rozbawić chłopaka, przyjaciela, a może własnego tatę? Wybierz zabawną propozycję bluzy dla mężczyzn z nadrukiem i zobacz ile radości wywoła ten drobny gest!

Nie jestem leniwy! Mam zawyżone wymagania motywacyjne

Bluza dla (niezbyt) Perfekcyjnego Pana Domu, który wciąż obmyśla co robić, aby się nie narobić. Jest to znakomita propozycja dla chłopaka, brata, a nawet męża, którzy z natury woleliby się nie przemęczać, aczkolwiek lenistwo to dla nich zjawisko całkowicie obce. W końcu kto powiedział, że bluzy z nadrukiem dla mężczyzn muszą dotyczyć tylko Star Wars!

Wybacz, ten facet jest już zajęty przez dziewczynę urodzoną we wrześniu

Znakomity środek na potencjalną konkurencję! Oczywiście, Ty wcale nie jesteś zazdrosna… ale ostrożności nigdy za wiele! Zrób miłą niespodziankę swojemu facetowi i pozwól mu pochwalić się swoją miłością – szczególnie podczas suto zakrapianych wyjść z kolegami. Urocze, prawda?

FBI – Female Body Inspector

To już propozycja dla prawdziwego podrywacza, który nie może trafić na tę jedyną. Szykują się urodziny najlepszego kumpla? A może chcesz rozbawić swojego brata? Bluza z takim nadrukiem wywoła uśmiech zarówno na jego twarzy, jak i wszystkich wokoło! W końcu śmiech to zdrowie!

Bluzy dla mężczyzn z ciekawym nadrukiem to znakomity pomysł na prezent, który sprawdzi się podczas niejednego spotkania w gronie przyjaciół. Ten niezwykle modny i zabawny model przypadnie do gustu każdemu – nawet prawdziwemu ponurakowi. Pamiętaj, że odrobina dobrego humoru jeszcze nikomu nie zaszkodziła!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here