Szukanie idealnego rozmiaru biustonosza – jak i gdzie?

0
1781

Idealnie dopasowany biustonosz jest kluczem do rozwiązania problemów takich jak odpinające się i opadające ramiączka, rozlazłe miseczki i wiele innych. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak dokładnie zmierzyć rozmiar stanika, a także jak poradzić sobie z innymi typowymi problemami z biustonoszem. Porad udzieliła nam znajoma brafitterka – dlatego można powiedzieć, iż są to wskazówki z pierwszej ręki.

Znalezienie rozmiaru biustonosza

W istocie rozmiar biustonosza jest skrótem opisującym związek między pomiarem klatki piersiowej a pomiarem biustu. Istnieją dwa sposoby na sprawdzenie rozmiaru biustonosza: jeden, skorzystasz z profesjonalnej pomocy, jaką może Ci zapewnić brafitterka lub dwa, możesz zrobić to w domu za pomocą taśmy pomiarowej. Jeśli mieszkasz w dużym obszarze metropolitalnym, rutynowe sprawdzanie oferty w sklepie z biustonoszami pozwoli Ci eksperymentować z różnymi markami, rozmiarami, modelami i stylami, dzięki czemu możesz od razu poczuć, co może się idealnie sprawdzić u Ciebie. Możesz również uzyskać informacje zwrotne od pracowników w czasie rzeczywistym, co może być niezwykle ważne, gdy po raz pierwszy uczysz się, jak biustonosz powinien wyglądać, jak musi się dopasowywać i jak powinnaś się w nim czuć.

Jednak środowisko tego rodzaju może być również onieśmielające, zwłaszcza jeśli większość biustonoszy znajduje się poza Twoim budżetem – wtedy skorzystanie z alternatywnej internetowej pomocy, jak ta udzielana przez brarevolution zdaje się najbardziej przyjazną alternatywą. Jeśli wolisz mierzyć się w zaciszu własnego domu, oto prosta formuła znalezienia rozmiaru biustonosza.

Jak zmierzyć rozmiar biustonosza w domu?

Owiń taśmę wokół klatki piersiowej, tuż przy pasie biustonosza, i upewnij się, że jest równoległa do ciała dookoła. Zaokrąglij w górę do najbliższej parzystej liczby, aby uzyskać pierwszy pomiar. Następnie owinąć taśmę wokół ciała w najszerszym punkcie piersi, ma to na celu określenie rozmiaru miseczki. Rozmiary miseczek są określane przez liczbę centymetrów między klatką piersiową a najpełniejszą częścią piersi. Aby określić rozmiar pasma, połącz oba pobrane wymiary razem, porównaj je z tabelką prosto od producenta biustonoszy. Przykładowy rozmiar biustonosza to 80B. Voilà – już wiesz jak znaleźć idealny rozmiar biustonosza – bez względu na to czy będzie Ci w tym pomagając brafitterka czy nie. To nie ma znaczenia, gdzie i za ile będziesz kupować biustonosz, najważniejsze jest to, by pasował idealni i był dopasowany do rozmiaru, a teraz już doskonale wiesz jak to zrobić.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here