Podkręć swój poziom aktywności przy pomocy suplementu Sport Active DHA

Bycie aktywnym na 100 procent w wielu aspektach to w dzisiejszych zabieganych czasach konieczność. Jednak życie w dużym stresie, nieodpowiednio zbilansowana dieta czy też rosnący poziom zanieczyszczenia środowiska naturalnego powodują, że poziom naszych sił witalnych ulega znaczącemu obniżeniu. W takiej sytuacji często brakuje nam energii nie tylko do ćwiczeń fizycznych, ale też do wykonywania codziennych obowiązków. I właśnie osobom borykającym się z problemem braku wigoru oraz szybkim męczeniem się jest dedykowany suplement diety Sport Active DHA.

Wyższy poziom witalności każdego dnia

Istotnym składnikiem suplementu diety Sport Active DHA jest doskonałej jakości ekstrakt z guarany. Dzięki nim jedna kapsułka preparatu dostarcza aż 11 miligramów kofeiny w doskonale przyswajalnej formie, co zapewnia odczuwalnie więcej witalności każdego dnia. Wzmocnienie tego efektu możliwe jest dzięki dużej zawartości kwasu DHA pochodzenia roślinnego, który wspiera prawidłową pracę mięśni. Oprócz tego stanowi on cenne źródło energii, której niekiedy organizmowi – zwłaszcza w stanach zwiększonego poziomu stresu – może brakować.

Lepsze wyniki sportowe nie tylko dla zawodowców

Wspomniany już wcześniej ekstrakt z guarany to nie jedyny składnik suplementu diety Sport Active DHA, dzięki któremu preparat ten jest wprost stworzony dla osób uprawiających różnego rodzaju aktywność fizyczną. Pozytywny wpływ na takie procesy fizjologiczne jak synteza aminokwasów oraz podział komórkowy wywierają także foliany, które w dużej ilości znajdziemy w tym właśnie suplemencie. To dzięki nim stosując preparat Sport Active DHA mamy szansę poprawić wydolność organizmu. Ten fakt przekłada się nie tylko na możliwość wykonywania dłuższych i bardziej intensywnych treningów, ale także zmniejsza poziom zmęczenia po ćwiczeniach i redukuje bolesność mięśni (tzw. zakwasy) w dniu następnym.

Sport Active DHA to benefity także dla umysłu

Kwas dokozaheksaenowy, zwany w skrócie DHA, to składnik, którego dobroczynne działanie obejmuje także mózg i cały układ nerwowy człowieka. Ponieważ związek ten nie jest syntezowany w ludzkim organizmie, jego synteza jest konieczna, jeśli zależy nam na usprawnieniu procesów myślowych i szybszym reagowaniu na bodźce. Regularna suplementacja preparatem Sport Active DHA będzie bardzo pomocna dla osób, które uczą się i studiują, ponieważ jego działanie obejmuje również wsparcie procesu zapamiętywania nowych informacji oraz przeciwdziałanie szybkiemu zmęczeniu umysłowemu nawet podczas wielogodzinnej nauki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here