Nadeszło długo wyczekiwane lato, każda z nas marzy o delikatnej, gładkiej, wolnej od zbędnego owłosienia skórze. Codzienne golenie nóg po czasie staje się jednak uciążliwe. Depilacja woskiem dla niektórych z nas okazuje się zbyt bolesna. Zaczynamy więc poszukiwać skuteczniejszych i trwalszych metod usuwania niechcianych włosków.

Depilacja laserowa w Rzeszowie cieszy się coraz większą popularnością. Zalecana jest przede wszystkim osobom zmagającym się z problemem nadmiernego owłosienia oraz tym, u których pojawiają się podrażnienia po tradycyjnych metodach depilacji. Polega ona na trwałym uszkodzeniu korzeni włosków. Mimo że stała się jednym z najczęściej wykonywanych zabiegów estetycznych, wciąż w niektórych z nas wzbudza niepokój. Pojawiają się przede wszystkim wątpliwości dotyczące bólu i kwestii finansowych. Depilacja laserem, wbrew niektórym opiniom, jest bezinwazyjną i w pełni bezpieczną metodą nawet dla wyjątkowo delikatnej skóry. Może być stosowana na każdą partię ciała od nóg przez okolice bikini, plecy, ręce, pachy, aż po twarz. Przy umiejętnym doborze mocy lasera nie powoduje poparzeń ani podrażnień skóry.

Bardzo istotne jest jednak przygotowanie do zabiegu. Kilka tygodni przed planowaną depilacją laserem należy zrezygnować z depilacji woskiem, opalania, solarium i przyjmowania niektórych leków. Ból dla każdej z nas jest oczywiście kwestią indywidualną. Wiele zależy od partii ciała, którą poddajemy zabiegowi oraz naszej własnej odporności. Na szczęście stosowanych jest wiele metod łagodzenia bólu takich jak zimny żel czy chłodzący nawiew. Koszt zabiegu nie należy do najniższych, a do osiągnięcia pożądanego efektu potrzeba kilku serii naświetlania. Efekty widać już po pierwszym razie, ale zabieg trzeba powtórzyć sześć do ośmiu razy w odstępie kilku tygodni. Należy jednak brać pod uwagę fakt, że serię wykonujemy tylko raz w życiu, a pojedyncze spotkanie nie trwa długo. Ostatecznie laserowe usuwanie owłosienia okazuje się sporą oszczędnością czasu i pieniędzy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here