produkty do włosów

Włosy są tym elementem ludzkiego ciała, o który szczególnie dbamy. Nic dziwnego. Ich wygląd bardzo mocno wpływa na postrzeganie konkretnej osoby. Na rynku jest całe mnóstwo produktów przeznaczonych do ich pielęgnacji. Nie wszystkie jednak pasują wszystkim. Włosy różnią się od siebie. Dlatego najbardziej renomowani producenci kosmetyków nie produkują wyrobów uniwersalnych. Poświęcają wiele czasu i energii na stworzenie kolekcji produktów, które w optymalny sposób pozytywnie wpłyną na wygląd poszczególnych rodzajów włosów.

Jaka marka produktów do włosów stawia na współpracę naukowców i fryzjerów?

Współcześnie poddajemy nasze włosy przeróżnym zabiegom. Zmieniamy ich kolor, długość, prostujemy lub kręcimy loki. Do tego narażone są one na negatywne działanie warunków atmosferycznych. Dlatego dbając o ich kondycję, powinniśmy stosować wysokogatunkowe produkty.

Nikt tak dobrze nie zna się na włosach jak fryzjerzy. Nikt tak dobrze nie zna się na najnowocześniejszych rozwiązaniach technologicznych jak naukowcy. Francuska marka Kérastase postanowiła zatem połączyć siły tych dwóch grup specjalistów. Dzięki temu powstała jedyna w swoim rodzaju luksusowa linia produktów do włosów Kérastase. Produkty z tej linii przeznaczone są zarówno do użytku w profesjonalnych zakładach fryzjerskich, jak również do stosowania w warunkach domowych.

Jakiego rodzaju produkty znajdują się w sprzedaży?

Marka Kérastase to zestaw produktów o różnym przeznaczeniu i do różnych typów włosów. Dostępne są zarówno szampony, odżywki, olejki odżywcze, nektary termiczne, mleczka termiczne, cement termiczny, kremy i mleczka odżywcze, pianki, balsamy oraz serum. Są to produkty, które można zakupić oddzielnie lub w atrakcyjnych zestawach.  

W ofercie są artykuły dedykowane do różnych typów włosów, w tym tych z problemami. W ofercie znajdują się kosmetyki o działaniu wzmacniającym, nawilżającym, przeciwdziałającym puszeniu się czy podrażnieniom. Dużo uwagi poświęcono włosom farbowanym, wypadającym i pozbawionym objętości.

Swoje produkty znajdą tu osoby z włosami cienkimi i przerzedzającymi się. Kosmetyki te zawierają w składzie sprawdzone składniki takie jak kwas hialuronowy, glikopeptydy i ceramidy. Produkty wzmacniają, pogrubiają i pobudzają uśpione cebulki. Dzięki czemu efekty stosowania są widoczne bardzo szybko. Kosmyki są widocznie pogrubione, miękkie i pełne blasku.

Dzięki produktom Kérastase, zabiegi fryzjerskie stają się po prostu miłym rytuałem. Wspaniały zapach i przyjemna konsystencja sprawiają, że codzienne dbanie o fryzurę to czysta przyjemność.

Gdzie zakupić te wysokogatunkowe kosmetyki do włosów?

Produkty Kérastase można kupić jedynie w specjalistycznych sklepach z artykułami do włosów. Sprawdzonym sprzedawcą tej marki jest sklep Jean Louis David. Sklep jest prowadzony zgodnie z zasadami jednego z najbardziej znanych i postępowych fryzjerów na świecie, czyli Jeana Louisa David. Dewizą tej marki jest optymalna troska o włosy.

W ofercie sklepu znaleźć można tylko produkty o wysokiej jakości. Są to zarówno wyroby marki Kérastase, jak i firmowy asortyment marki Jean Louis David. Oprócz kosmetyków do włosów można tu przy okazji nabyć akcesoria i gadżety oraz atrakcyjne zestawy prezentowe dla pań i panów w różnym wieku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here