Najmodniejsze torebki w sezonie

Nie ma co zaprzeczać, że większość kobiet bez torebki czuje się jak bez telefonu czy pieniędzy i bez niej całkowicie nie wyobraża sobie życia. To nie tylko miejsce, do którego chowamy potrzebne nam dokumenty czy kosmetyki, klucze czy też wszystko inne, co prędzej czy później może nam się przydać. Torebka to przede wszystkim wizerunek kobiety. Jej stylu, elegancji i siły jej charakteru. Jest jej dopełnieniem. Nie dziwi więc, że tyle kobiet nie potrafi bez niej żyć i pragnie mieć torebkę dopasowaną do swojego gustu i potrzeb. Ten zdawać by się mogło praktyczny element galanterii jest dostępny w tylu barwach, odmianach czy kolorach, że nie rzadko ciężko zdecydować o wyborze tej odpowiedniej nie mówiąc już  o samej marce. Pytanie więc brzmi, jakie są obecnie modne torebki na sezon wiosna-lato 2019 i które z nich dobrać?

Tak się składa, że dziś, gdy mamy do czynienia z mediami społecznościowymi torebki bywają równie istotne co same ubrania. Kupowanie online również zyskało na znaczeniu dzięki mediom i przez to mamy możliwość dopasowania naszych zakupów do naszych gustów. Można na przykład wybrać multibrandowy butik online z odzieżą egoistin.pl i zdecydować się na ofertę jaką mają do dyspozycji markowe sklepy. Dobrane w ten sposób torebki nierzadko potrafią dodać niesamowitego uroku naszym zdjęciom, a tak się składa, że co jakiś czas następuje powrót do dawno zapomnianych trendów sprzed paru lat. Jak się więc w tym misz-maszu nie pogubić i odnaleźć?

Jakie torebki należą do tych, na które należy zwrócić szczególną uwagę w sezonie wiosna-lato 2019? W najbliższym czasie na ustach wszystkich będą modele w stylu boho. Ich wykonanie to przeźroczysty materiał, a także dodatki w postaci motywów zwierzęcych lub też muszelki. Ten trend będzie utrzymywał się dosyć długo toteż znalezienie właśnie takie torebki w sieciówkach marek nie będzie trudne. Inspiracja gustownymi domami mody jest tu zauważalna.

Pisząc o torebkach na ten sezon nie mogło zabraknąć modeli wzorowanych na przeźroczystej folii. Sezony temu ciężko było usłyszeć o takim modelu w sklepach, a teraz znajdziecie je praktycznie w ofercie każdej szanującej się sieciówki. Warto zwrócić uwagę jakie modele są najkorzystniejsze. Tak się składa, że najmodniejsze torebki sezonu wymagają od nas wybrania modeli co do których zauważalny jest wzór z mniejszymi woreczkami i kopertówkami, podobnie z resztą jak wcześniej bogatej we wzory z motywami zwierzęcymi. Do głosu dochodzą powoli także inne dawno zapomniane motywy. Torebki na pasku odkrywają swoją drugą młodość, a dawniej kojarzone z latami 80. i 90. Ten powrót jest zauważalny również jeśli chodzi o nerki, powracają do łask, a obecnie największym zainteresowanie cieszą się podczas światowych festiwali.W sezonie ich wybór będzie ogromny choć ich rola nieco się zmieni. Sportowe saszetki ustąpią miejsca nieco bardziej dystyngowanym wyborom w postaci bardziej eleganckich i casualowych modeli torebek.

Obecne trendy przewidują także wzrost zainteresowania mniejszymi torebkami. Te nie cieszące się niegdyś dużym zainteresowaniem obecnie pojawiają się w coraz to liczniejszej ofercie markowych sieciówek. Choć nie są one zbyt praktyczne to nie wpływa to na fakt, że same w sobie stanowią one piękny dodatek i mówiąc wprost –  są bardzo urocze. Ich szyk i elegancja sprawdzi się w wyjściach w ciepłe letnie wieczory, lub w dzień wolny jako dodatek, lub też uzupełnienie garderoby. Zmieścimy w niej same najpotrzebniejsze nam na tę okazję przybory jak niewielkie kosmetyki, portfel czy klucze.

Dodatkom tego sezonu nie ma jednak końca. Tzw. shopperki powoli wychodzą z użytku, a powoli zastępują je małe, acz eleganckie torebki listonoszki. Kolorami ten sezon będzie obfitował w intrygujące barwy, choć nadal wzorami kluczowymi są czerń i brąz i biel. Motywy jakie będziemy oglądać to przede wszystkim minimalizm o bardzo jasnych odcieniach i wyjątkowej fakturze dostarczanych materiałów. Wszystko to wzbogacą luksusowe wypełnienia. Tym samym dobór torebki na najbliższy sezon zapowiada się bardzo intrygująco.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here