Możliwości mezoterapii igłowej

Starzenie się to nieunikniony proces, który prędzej czy później dotknie każdego z nas. Nie każdy może się z nim pogodzić, szczególnie w dzisiejszych czasach, kiedy na pierwszym miejscu stoją młodość i piękno. Na szczęście można korzystać z szeregu zabiegów medycyny estetycznej, a jednym z nich jest mezoterapia igłowa. Na czym polega i jakie możliwości zapewnia?

Mezoterapia igłowa – charakterystyka

Mezoterapia igłowa nie jest nową metodą. Stosuje się ją już od wielu lat, dlatego można mieć pewność efektów, które zapewnia i bezpieczeństwa jej wykonywania. Mezoterapia powstrzymuje efekty starzenia się, a do tego może również zwalczać cellulit, jak również – zahamować wypadanie włosów. Pacjenci odzyskują radość życia, ciesząc się młodszym wyglądem i zdecydowanie lepszym nastrojem – mówi nasz ekspert z Przychodni Specjalistycznej High-Med.

Na czym polega zabieg mezoterapii igłowej?

Zabieg mezoterapii igłowej polega na wykonywaniu zastrzyków przy użyciu strzykawki lub specjalnego pistoletu. We wstrzykiwanej substancji leczniczej znajdują się substancje odżywcze, których zadaniem jest ujędrnienie oraz poprawa elastyczności skóry twarzy i całego ciała. Zabiegi mezoterapii wykonywane są w seriach, najczęściej składających się z trzech wizyt. Warto wykonać również zabiegi przypominające, które pomogą utrzymać należyte efekty wymodelowania sylwetki oraz poprawy struktury ciała.

Efekty mezoterapii igłowej

Możliwości mezoterapii igłowej cały czas przyciągają zainteresowanie osób chcących pozytywnie wpłynąć na swój wygląd. Podawane mieszanki lecznicze, których głównym składnikiem jest kwas hialuronowy, przede wszystkim wypełniają zmarszczki. Ponadto, wpływają na stan cery i skóry całego ciała, uelastyczniając ją i nawilżając. Komórki skóry regenerują się, powodując ich intensywną odnowę. Wykorzystując mezoterapię na owłosioną skórę głowy, można spodziewać się poprawy jakości włosów oraz powstrzymania ich wypadania. Warto zdecydować się na zabieg, ciesząc się pozytywnymi efektami, jakie są z nim związane.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here