Piękne paznokcie i lakier, który nie odpryskuje ponad dwa tygodnie, to marzenie każdej z nas! Lakiery hybrydowe są trwałe (więc gwarantują oszczędność czasu poświęconego na stylizację), a także wytrzymałe (zatem codzienne obowiązki tak łatwo nie zrujnują efektu), więc wydają się rozwiązaniem idealnym.

Od kiedy na rynku pojawiła się moda na hybrydy, kobiety są bardziej skłonne do zabawy kolorem i odważniejszych stylizacji, np. z wykorzystaniem efektów. A że hybryda wymaga nie tylko lampy UV, ale także doświadczenia w przygotowaniu płytki i aplikacji lakieru – panie chętniej powierzają swoje dłonie profesjonalistkom.

Manicure hybrydowy to wymarzone wyzwanie dla stylistki, ale tylko najlepszej – konkurencja jest duża, więc klientki skorzystają z usługi tylko tam, gdzie będą w stu procentach zadowolone z efektu.  Dlatego warto podszkolić umiejętności, korzystając z oferty profesjonalnych szkoleń: https://www.indigo-nails.com/pl,szkolenie-techniczne-manicure-hybrydowy.html

To korzystna opcja  dla osób doświadczonych, pracujących na co dzień z frezarką. Szkolenia zapewniają poszerzenie wiedzy: zarówno o perfekcyjnej aplikacji lakieru hybrydowego (tak, aby zapewnić jego maksymalną trwałość), jak i o jego bezpiecznym usuwaniu (aby nie uszkodzić naturalnej płytki). Wybierając korzystną ofertę szkolenia, warto zwrócić uwagę na limit biorących w nim udział osób – im mniejsze grupy, tym większa szansa, że prowadząca skoryguje wszystkie błędy i od razu rozpozna ewentualne problemy. Spotkanie z doświadczoną edukatorką daje szansę na rozwianie naszych wątpliwości. Na zakończenie szkolenia kursantki otrzymują profesjonalne materiały edukacyjne jako pomoc w przyszłej pracy z hybrydami. Potwierdzeniem zdobytych umiejętności i wiadomości jest egzamin – zarówno w formie teoretycznej, jak i praktycznej, którego pozytywny wynik jest nagradzany certyfikatem.

Każda stylistka paznokci musi posiadać zdolności manualne, jak i wysokie umiejętności techniczne, które zdobywa się w procesie nauki. Tylko wykwalifikowana, godna zaufania specjalistka ma szanse na trwały sukces – także finansowy. Aby go sobie zapewnić, warto się stale dokształcać. Tym bardziej, że  w tym sezonie obok stonowanych nudziaków i głębokich odcieni klasycznej czerwieni, dominuje ombre w bajecznych odcieniach i  szalone wzory – jest to zatem solidne wyzwanie dla stylistki. Aby sprostać oczekiwaniom klientek, a nawet je zaskoczyć, warto skorzystać z oferty profesjonalnych szkoleń, będących potwierdzeniem technicznych umiejętności i zdobytej wiedzy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here