Konturowanie twarzy produktami suchymi krok po kroku.

Odpowiedni makijaż może z łatwością sprawić, że poczujemy się lepiej. Uwypuklimy to, co ważne, to co mniej istotne, schowamy. Sztuką dobrego makijażu jest przede wszystkim umiar, należy wiedzieć jak wyważyć proporcje, aby te stały się idealne i wpływały na kształt i wygląd naszej twarzy. Nie inaczej jest z konturowaniem, które sprawia, że możemy ukryć niedoskonałości i nadać naszej twarzy odpowiedni wygląd.

Po co nam konturowanie twarzy?

Konturowanie twarzy jest przede wszystkim zabiegiem estetycznym. Daje nam możliwość uwypuklenia tego, co dobre w naszym wyglądzie. To dodatkowa szansa na nadanie naszym rysom pożądanego wyglądu, między innymi wyglądu inspirującego do lepszego działania. Dlatego warto poznać kilka sztuczek, które pomogą nam stworzyć makijaż idealny. O taki zadbasz z zestawem do konturowania twarzy Oriflame. Oto kroki, jaki warto wykonać, by czuć się piękną.

Krok po kroku 

Na początek puder, którym utrwalamy mokre produkty. Może być sypki lub prasowany, a z całą pewnością powinien być jak najlepszej jakości, aby móc skutecznie przykryć niedoskonałości i miejsca, które wymagają podkładu pod dalszy makijaż. Co ważne, warto dobrać odpowiedni puder, który utrwali korektor, np. w rejonie oczu. Dlatego pod noczy możemy zastosować ten o najjaśniejszym odcieniu.

Następnie warto zastanowić się nad matowym bronzerem, który przyciemni wybrane partie, np. kości policzkowych czy rejonów oczu. Warto spróbować poszukać idealnie dobranego bronzera, np. o chłodnej tonacji, który nie będzie zawierał drobinek. Z kolei ciepła, słoneczna tonacja bronzera będzie znakomicie sprawdzała się do przyciemniania karnacji.

Nie może również zabraknąć rozświetlacza, czyli specjalnego kosmetyku, który stosujemy na szczyt kości policzkowych, grzbiet nosa, pod łukiem brwiowym oraz na łuk kupidyna.

Warto zainwestować w zestaw do konturowania twarzy na sucho jest zdecydowanie najłatwiejsze i sprawia, że wszystkie niezbędne narzędzia mamy pod ręką, a nasz makijaż zdaje się być absolutnie profesjonalny i niezawodny.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here