Klinika Urody prof. Andrzeja Kaszuby - miejsce idealne dla ciała i umysłu

Charakterystyka miejsca

Klinika Urody to wyjątkowe miejsce w samym centrum Łodzi, które zostało w całości dedykowane pięknu. Stanowi ono część cieszącego się wielką renomą Centrum Medycznego Dermed, którego założycielem i współwłaścicielem jest prof. Andrzej Kaszuba, wybitny specjalista w dziedzinie dermatologii. To właśnie z inicjatywy prof. Kaszuby, ponad 20 lat temu powstało Centrum Szkoleniowe Dermatologii Estetycznej, w którym certyfikaty zabiegowe zdobyło około 4000 polskich lekarzy różnych specjalizacji. W efekcie, w 2015 roku prof. Kaszuba wraz z żoną otworzył kolejną filię, którą jest właśnie Klinika Urody.

Placówka dysponuje wykwalifikowaną kadrą specjalistów w dziedzinach dermatologii estetycznej, dermatologii ogólnej i kosmetologii. W ofercie Kliniki Urody istnieje mnóstwo innowacyjnych i skutecznych zabiegów z zakresu pielęgnacji oraz diagnostyki i leczenia chorób skóry, włosów i paznokci (dermatologia kliniczna). Inne dostępne usługi to masaże, profesjonalne konsultacje dietetyczne oraz makijaż permanentny i mikropigmentacja.

Oferta Kliniki Urody

Na liście usług dostępnych w Klinice Urody znajdziemy profesjonalne zabiegi dermatologii estetycznej, których celem jest poprawa wyglądu skóry. To m.in. zabiegi odmładzające (mezoterapia, botox, wypełnianie kwasem hialuronowym, mikrodermabrazja diamentowa, fototerapia IPL) oraz  zabiegi, których przeznaczeniem jest redukcja niedoskonałości (m.in. elektrokoagulacja, skleroterapia, laserowa usuwanie blizn). Klinika Urody dysponuje też imponującą ofertą zabiegów kosmetologicznych. Są to różnego rodzaju peelingi, maseczki dopasowane do rodzaju skóry, henna i regulacja brwi i rzęs, zabiegi modelujące ciało (Start&Rewind) oraz zabiegi oczyszczające (np. manualne oczyszczanie skóry i peeling kawitacyjny).

Pacjenci Kliniki Urody mogą zadbać w niej nie tylko o swoje ciało, ale również o swój umysł, gdyż placówka oferuje także szeroki wybór odprężających i relaksujących masaży – od klasycznego masażu relaksującego, po hawajski masaż Lui Lui Nomi czy masaż bańką chińską.

Kim jest prof. Andrzej Kaszuba?

Twórca Kliniki Urody, prof. Andrzej Kaszuba to jeden z najbardziej cenionych dermatologów w Polsce i zagranicą. Sprawuje on funkcję wiceprezesa Zarządu Głównego Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego oraz przewodniczącego Oddziału Łódzkiego Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego. Jest byłym Krajowym Konsultantem w dziedzinie dermatologii i wenerologii, a także kierownikiem Kliniki Dermatologii, Dermatologii Dziecięcej i Onkologicznej Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, ordynatorem Oddziału Dermatologii, Dermatologii Dziecięcej i Onkologicznej Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. dr Wł. Biegańskiego w Łodzi.

Nazwisko prof. Kaszuby cieszy się wielkim uznaniem wśród wielu pokoleń polskich dermatologów, dla których jest mentorem, wykładowcą i wychowawcą. Profesor dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem na licznych naukowych sympozjach, konferencjach oraz wykładach. Jest też autorem około 348 prac w fachowych czasopismach medycznych, polskich i zagranicznych oraz autorem i współautorem 43 pozycji wydawniczych.

Bogate doświadczenie oraz imponujące osiągnięcia w dziedzinie dermatologii nie umknęły również uwadze jego pacjentom. Na liście zabiegów wykonywanych przez Profesora znajdziemy m.in. laserowe,  fotoodmładzanie i usuwanie blizn potrądzikowych, rozstępów, leczenie rumienia twarzy i zamykanie naczyń, skleroterapia, leczenie zabiegowe keloidów i blizn przerosłych, badanie dermoskopowe znamion i innych zmian barwnikowych oraz badanie histopatologiczne skóry.

Klinika Urody to raj dla ciała i dla umysłu. Jej zalety to zdecydowanie najwyższy poziom oferowanych usług, wyjątkowa jakość, rzetelność i profesjonalizm oraz indywidualne podejście do każdego pacjenta.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here