Jak zadbać profesjonalnie zadbać o swój wygląd?

0
1698

Codzienne zabiegi higieniczne to podstawy dbania o swój wygląd. Jednak te mogą czasami okazać się niewystarczające, żeby pozbyć się niedoskonałości. Jak w takiej sytuacji zadbać o swój urok? Zwracając się o pomoc do profesjonalistów. Oto co mogą zaoferować, żeby poczuć się ze sobą dobrze.

Medycyna estetyczna dynamicznie się rozwija, nieustannie poszerzając zakres proponowanych zabiegów. Co dziś cieszy się największym zainteresowaniem wśród klientów klinik? Przedstawiamy najbardziej efektywne zabiegi, które szybko pomogą ci odzyskać swój blask.

Toksyna botulinowa

Chociaż sama nazwa brzmi trochę strasznie, sam zabieg jest jednym z najbardziej niezawodnych sposobów na wygładzenie zmarszczek mimicznych. Dlaczego wybrać akurat ten zabieg? Głównym argumentem jest fakt, że toksyna botulinowa nie tylko działa na efekty zmian na twarzy, ale przede wszystkim hamuje przyczynę powstawania zmarszczek. Dlatego wykonując ten zabieg nie tylko niwelujemy zmarszczki, ale co ważniejsze, działamy z myślą o przyszłości. Toksyna botulinowa wykorzystywana jest nie tylko na twarzy. Obszar zabiegowy jest znacznie szerszy. Możemy skorzystać z tego zabiegu również w okolicach żuchwy, dłoni, pod pachami, a także na stopach. Czas trwania zabiegu to około 30 minut. Jak zalecają eksperci medycyny estetycznej https://drwinczakiewicz.pl/, przez pierwsze trzy doby po zabiegu należy unikać dotykania i masowania obszarów pozabiegowych, pochylania się, skakania, spożywania alkoholu, opalania się, nadmiernego wysiłku fizycznego, wizyt w saunie i na basenie oraz gorących kąpieli.

Osocze bogatopłytkowe

Wykorzystanie osocza bogatopłytkowego to innowacyjny zabieg, który wprowadzają najlepsze kliniki medycyny estetycznej w Polsce i na świecie. Celem tego zabiegu jest niezwykle efektywna stymulacja oraz regeneracja skóry. Zabieg polecany jest przede wszystkim osobom, które pragną jak najdłużej cieszyć się jędrną i gładką skórą. Czym jest osocze bogaopłytkowe? Jest to koncentrat z naszej własnej krwi, który zawiera cenne komórki i czynniki wzrostu. Po aplikacji, pobudzają one skórę do regeneracji, dzięki czemu ta staje się bardziej jędrna, gładka i sprężysta. – Komórki macierzyste zawarte w osoczu mają zdolność odbudowy i naprawy tkanek co umożliwia głębokie i trwałe działanie anti-aging. – wyjaśnia ekspert medycyny kosmetycznej https://drwinczakiewicz.pl/medycyna-estetyczna/. Osocze wykorzystywane jest bardzo często do wielu przypadłości skórnych, m.in. w przypadku wypadania włosów. Uniwersalny charakter może pomóc w wielu sytuacjach, stąd tak intensywny wzrost popularności osocza właśnie w medycynie kosmetycznej. Więcej na temat osocza bogatopłytkowego dowiecie się ze strony https://drwinczakiewicz.pl/portfolio-item/osocze-bogatplytkowe/.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here