Icoone Laser Med – jak zgubić 5 cm w mniej niż miesiąc

0
716

Zabiegi Icoone są wybawieniem dla ludzi, którzy próbowali swych sił na siłowni oraz spożywając dietetyczne posiłki i wylewając hektolitry potu na bieżni na końcu nie zauważyli pożądanych efektów. Na ratunek przychodzi medycyna i jej najnowsze metody modelowania ciała.

Korzyści z zabiegów Icoone

Niepodważalne zalety zabiegu Icoone to modelowanie ciała, walka z upiornym cellulitem. Niestety wraz z wiekiem nasza skóra również się starzeje i tutaj także możemy liczyć na nowatorskie działanie zabiegów. Jak wielu ludzi wpada w depresję z powodu nadmiaru tkanki tłuszczowej oraz złego samopoczucia z własnego wyglądu wiemy od dawna. Icoone pomaga zwalczyć ten problem, problem niechcianej tkanki tłuszczowej. Kolejna zaleta zabiegu Icoone jest nieinwazyjność co sprawia, że osoby nielubiące jakiejkolwiek ingerencji wewnątrz ciała, całkowicie bezstresowo przejdą taką operację. Skorzystać może każdy, bez względu na płeć oraz wiek.

Wyszczuplanie i modelowanie ciała zabiegiem Icoone Laser Med to najmocniejszy masaż podciśnieniowy do stosowania na ciało. 21000 mikrostymulacji/min. regeneruje stan skóry już po pierwszym zabiegu. Dla kogo jest przeznaczona ta metoda? Oto przykłady:

– klienci po zabiegach liposukcji
– cellulit
– zaparcia
– zmiany sylwetki po porodzie oraz po nadwadze
– obrzęki limfatyczne

Zabiegi laserem to innowacyjna metoda stosowana do modelowania, poprawy skóry oraz jej leczenia. Głowice masujące z rolkami do stymulacji skóry to świetna metoda poprawy jakości skóry. Ponad 1000 bodźców na każdy 1 dm2 ciała to niepowtarzalny mechaniczny masaż.

Jak działa zabieg Icoone?

Zabiegi z użyciem Icoone Wrocław przeprowadzane są w specjalistycznym kostiumie. Procedura składa się z dwóch faz:

– drenaż
– fokus

Pierwszy z etapów zajmuje około 20 minut. Jest to przygotowanie ciała do kolejnej fazy poprzez pobudzenie mikrokrążenia w komórkach. To czas, aby zregenerować tkanki oraz nadać skórze jędrność. Dzięki tej fazie zabiegu pacjent ma się poczuć zrelaksowany. Druga faza to działanie docelowe. Tutaj już skupiamy się na wybranym problemie. Następuje 10-minutowy masaż tych partii ciała, które wcześniej wybrał klient. Zaczyna się wtedy modelowanie lub ujędrnianie sylwetki.

Zabieg taki trwa maksymalnie do 60 minut, więc na jednej sesji klient może zafundować sobie najwyżej 4 zabiegi drenażu. Wybrać można różne części ciała, zaczynając od twarzy dochodząc do pośladków. Zalety zabiegu Icoone są znane, a popularność tego rodzaju modelowania sylwetki lub poprawy stanu skóry wzrasta gwałtownie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here