Która z nas choć raz w życiu nie chciała poddać się całkowitej metamorfozie? Nawet, jeśli czujemy się doskonale w swojej skórze, taka pokusa pojawia się co jakiś czas – i nic w tym złego! Jeśli już zdecydujemy się wprowadzić taki plan w życie, najczęściej zaczynamy od zmiany fryzury. W końcu żaden inny element naszego wyglądu nie potrafi tak bardzo odmienić całości! Najwięcej możliwości daje nam zupełnie nowy kolor. Niestety, farbowanie włosów potrafi bardzo negatywnie odbić się na ich kondycji, zwłaszcza gdy często przeprowadzamy ten zabieg lub nasze włosy są cienkie i delikatne. Również rozjaśnianie pasm silnie je wysusza i uszkadza ich strukturę. Pragniesz nowego, wibrującego koloru, a jednocześnie nie chcesz, by twoje kosmyki utraciły miękkość i blask? Farby do włosów bez amoniaku to wybór dla ciebie! Poznaj delikatne produkty do koloryzacji Garnier – wybierz jeden z odcieni serii Olia i zachwycaj głębokim, lśniącym kolorem!

Farba bez amoniaku – czym się różni od tradycyjnej?

Na wstępie warto wyjaśnić, czym jest amoniak. To substancja lotna, o działaniu drażniącym, a nawet toksycznym. W farbach do włosów stosowany jest w celu rozpulchnienia włosa i otwarcia jego łuski, aby sztuczny pigment mógł pod nią wniknąć. Działa bardzo intensywnie, przez co rozchylenie łuski zachodzi gwałtownie. Włos staje się suchy i łamliwy, traci połysk i elastyczność. Ponadto amoniak ma charakterystyczny, nieprzyjemny zapach, wyczuwalny w procesie koloryzacji włosów. Produkty pozbawione tego składnika działają na nasze pasma znacznie delikatniej, pozwalając im zachować lepszą kondycję. Są również łagodniejsze dla skóry głowy, dzięki czemu spada ryzyko jej podrażnień. Farba do włosów bez amoniaku Garnier z serii Olia zawiera ponadto naturalne olejki, które chronią kosmyki w trakcie zabiegu koloryzacji, a także nadają im dodatkowego połysku, miękkości i elastyczności.

Farba do włosów Garnier Olia – wybierz kolor dla siebie!

Farby do włosów bez amoniaku Garnier Olia to nie tylko delikatna koloryzacja napędzana olejkami, lecz także bogata paleta barw, w której każda z nas znajdzie coś dla siebie! Do wyboru mamy bowiem:

  • gamę blondów, zarówno tych jasnych i delikatnych, jak i mroźny, popielaty 10.1 czy świetlisty 9.3 ze złotymi refleksami, a także ciemniejsze, dające niezwykle naturalny efekt, np. 7.0,
  • przykuwające wzrok rudości zarówno te delikatniejsze z domieszką złota, np. kolor 8.43, jak i mocne i wyraziste, podkreślone czerwienią, w tym 6.46. Paniom marzącym o intensywnej, czystej rudości z pewnością do gustu przypadnie odcień 7.40,
  • eleganckie brązy – rozświetlone złotem (np. 6.3), chłodniejsze i bardziej stonowane, w tym czekoladowy odcień 4.15 oraz te pozwalające na osiągnięcie subtelnych, naturalnych rezultatów, jak 5.0,
  • zmysłowe czernie – łagodniejsze, w tym 3.0 lub z dodatkiem fioletu – 3.16, a także ta hipnotyzująca i głęboka – 1.0.

Rozglądasz się za farbą blond bez amoniaku, ale wiesz, że twoje włosy wymagają uprzedniej dekoloryzacji? W gamie Olia znajdziesz produkt odpowiedni dla siebie! B+++ Rozjaśniacz pozwoli ci na uzyskanie znacznie jaśniejszego odcienia z zachowaniem maksymalnego połysku i miękkości kosmyków – aż 25% jego składu stanowią pielęgnujące włos olejki kwiatowe! Domowe farbowanie włosów na blond nigdy nie było tak proste i bezpieczne dla twoich pasm!

Produkty Garnier bez amoniaku pozwolą ci bez trudu odmienić swój wizerunek, jednocześnie pozostawiając kosmyki w dobrej kondycji. Wybierz swój wymarzony kolor z palety barw farb do włosów bez amoniaku Garnier Olia i zachwyć wszystkich swoją spektakularną metamorfozą!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here