Każdy z nas kocha T-shirty i nie próbujcie nawet temu zaprzeczać! Ich wygoda, praktyczność i uniwersalność są całkowicie nie do podrobienia. Prawdopodobnie właśnie dlatego, gdy nie wiemy co na siebie założyć, wybór i tak zawsze pada na koszulkę z krótkim rękawem. Co ważniejsze w ostatnich latach jej znaczenie w świecie mody wzrosło, przez co coraz przykładamy (a przynajmniej powinniśmy) do nich coraz większą uwagę. Czym kierować się przy następnych zakupach?

Kolor

Zaczniemy od tego, co od razu zauważamy, patrząc na dany T-shirt, czyli jego kolor. Zapewne dobrze się domyślacie, że absolutną podstawą są klasyczne kolory, taki jak czerń i biel. Naprawdę musielibyśmy się natrudzić, aby znaleźć osobę, która fatalnie wygląda w takim zestawieniu! Innymi „bezpiecznymi” kolorami są, chociażby granatowy, szary, czy kojarzący się z militarnymi klimatami oliwkowy. Oczywiście nie oznacza to, że należy ograniczać się wyłącznie do tej palety! Inne, bardziej jaskrawe kolory również mogą być brane pod uwagę, jednak dopasowywanie ich do naszych stylizacji może być nieco trudniejsze.

Nadruk

Przyjrzyjmy się kolejnej kwestii, jaką jest nadruk na danym T-shircie. Dobry nadruk zostanie zawsze doceniony przez mężczyzn – indywidualistę, który chce poprzez swój ubiór komunikować pewien przekaz lub ideę. Pozornie błaha koszulka mówi o nas więcej, niż mogłoby się wydawać! Oczywiście nie każdy print to górnolotne hasło! Czasami są to zwykłe motywy graficzne, czy nazwa danej firmy w określonej stylistyce – one także powinny być zgodne z cechami naszego charakteru i w możliwie najlepszym sposób go komplementować. T-Shirty męskie z nadrukiem i bez od Tommyego Hilfigera znajdziecie w sklepie https://www.markoweubrania.com/kategoria/t-shirty-tommy-hilfiger

Wykończenie

Ostatnim z omawianych elementów klasycznej koszulki z krótkim rękawem jest jej wykończenie, czyli to, co w np. polówce nazwalibyśmy kołnierzykiem. Tutaj nie powinniśmy kierować się wyłącznie tym, co lubimy, ale także tym, jak jesteśmy zbudowani. Oczywiście możemy przyjąć, że klasyczne wykończenie pasuje do praktycznie każdej budowy ciała i dopóki T-shirt jest odpowiednio dobrany pod względem rozmiaru, wszystko będzie ok. Inaczej jest z wykończeniem w tzw. serek, które może w bardzo subtelny sposób ukazać pewne atuty w naszej sylwetce. Tutaj tym bardziej nie ma miejsca na niedopatrzenia w doborze rozmiaru! Gdy T-shirt będzie zbyt ciasny, będziemy wyglądać komicznie, natomiast gdy okaże się, choć pół rozmiaru za duży, nasz dekolt będzie większy, niż tego byśmy chcieli, przez co będziemy wyglądać co najmniej niechlujnie.

Za to damskie T-Shirty z tej samej znanej i lubianej firmy znajdziecie tutaj https://www.markoweubrania.com/kategoria/bluzki-krotki-rekaw-bluzki-tommy-hilfiger

Podsumowanie

Dobranie odpowiedniego T-shirtu jest ważniejsze, niż mogłoby się nam wydawać. Wraz z rosnącym znaczeniem tego elementu ubioru to w naszej gestii powinno leżeć wybranie nie tylko wysokojakościowego, ale również dopasowanego do naszej sylwetki, jak i tego, jakimi osobami jesteśmy. Dzięki takiemu podejściu osiągniemy nie tylko wygląd, ale też pewność siebie, jakiej poszukujemy!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here