balayage ciemne włosy
fot. pexels.com

Szukasz urozmaicenia dla swojej codziennej stylizacji włosów, ale nie masz pomysłu, jakie zmiany wprowadzić? To zależy, czy chcesz coś bardziej szalonego, czy mniej. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby zaryzykować i dodać więcej koloru do swoich ciemnych włosów!

Zobacz też: http://radiobc.pl/baleyage-na-ciemnych-wlosach/

Zmiany kolorów

Masz ciemne włosy i mary ci się zmiana, lecz nie chcesz rezygnować z koloru? Nic nie stoi na przeszkodzie, by zrobić sobie delikatne pasma z nowymi kolorami. Chcąc uniknąć jednak efektu tandety i kiczu, dobierz odpowiednie odcienie do swojego koloru włosów.

W tym celu możesz się udać do fryzjera po odpowiednią poradę, który pomoże ci dopasować kolory nowych pasemek do swojego koloru włosów.

Efektowne ombre

Jeśli chcesz podkreślić swój naturalny kolor przez wprowadzenie lżejszego jego odcienia do fryzury, możesz zdecydować się na ombre. To zabieg, w którym włosy rozjaśnia się je od dołu, powoli przechodząc do naturalnego koloru włosów. Taka fryzura idealnie się wpasuje w letnie kanony stylizacji włosów!

Siostrą ombre jest również metoda sombre, w której włosy rozjaśnia się w taki sposób, by nadać efekt naturalnego rozjaśnienia ich przez słońce, stąd nazwa tego zabiegu. Dobrze wykonane sombre wygląda bardzo naturalnie!

Balayage

Możesz również zdecydować się na baleyage na swoich ciemnych włosach. Jednakże masz tutaj dwie opcje wyboru kolorów. Możesz przełamać fryzurę z ciemnymi włosami poprzez dodanie jaśniejszych pasemek lub zaszaleć i dodać inny, żywszy kolor, np.: rubinowy.

Włosy w baleyage będą wyglądać świetnie, jeśli będzie on dobrze zrobiony. W tym celu lepiej nie kombinuj na własną rękę, a udaj się do profesjonalistów, którzy wykonają ten skomplikowany zabieg koloryzacji.

Robienie baleyage trochę trwa, zatem uzbrój się w cierpliwość i zasiądź odprężona na fotelu fryzjerskim, możesz na nim spędzić nawet trzy godziny! Jednakże będzie warto! Profesjonalnie zrobiony balejaż wygląda pięknie i podkreśla urodę jego właścicielki.

Przeczytaj też: http://www.dbamourode.pl/rozjasnij-wlosy-za-pomoca-szamponu/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here