Żelazko Antycellulitowe

Cellulit to zmora kobiet w każdym wieku, szacuje się, że problem ten dotyczy nawet 95% kobiet po 20 roku życia. Tworzy się w wyniku uwięzienia komórek tłuszczowych pomiędzy przegrodami tkanki łącznej. Gdy komórki tłuszczowe zaczynają puchnąć powstają nierówności przypominające skórkę pomarańczową. Skóra w takim miejscu wygląda brzydko i choć cellulitu nie da się w 100% pozbyć można go skutecznie zredukować i poprawić widocznie wygląd skóry, m. in. wykorzystując żelazko antycellulitowe.

Jak działa żelazko antycellulitowe?

Żelazko antycellulitowe uznawane jest za bezinwazyjną alternatywę liposukcji, zabiegi z jego udziałem walczą nie tylko ze skórką pomarańczową ale i z nadmiarem tkanki tłuszczowej. Zabiegi z jego udziałem są takie skuteczne, ponieważ żelazko antycellulitowe łączy w sobie trzy rodzaje skutecznych technologii oddziaływania na skórę: pompy vacum, chromoterapii i elektrostymulacji TENS. Dzięki temu za jednym zamachem mamy zabieg antycellulitowy, drenujący oraz tonizujący mięśnie.

Elektrostymulacja TENS pobudza mięśnie do pracy, wpływa na ich wzmocnienie oraz regenerację, dodatkowo poprawiając ukrwienie. Nie tylko przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej, ale pomaga pozbyć się toksyn z organizmu.

Chromoterapia polega na naświetlaniu określanym światłem za pomocy lampy LED. Przy cellulicie i wyszczuplaniu zaleca się kolor: czerwony, pomarańczowy, fioletowy. Światło LED niszczy wodne rodniki, pobudza organizm do regeneracji oraz stymuluje syntezę kolagenu w skórze właściwej.

Vacupresura lub lipodermologia to masaż podciśnieniowy wykonywany za pomocą pompy vacum. Taka stymulacja rozbija złogi w tkance podskórnej i usprawnia drenaż komórkowy. Dodatkowo w miejscach stymulowanych następuje wzrost ukrwienia i poprawa krążenia. Dzięki temu lepiej pracuje układu limfatyczny odpowiedzialny za usuwanie toksyn..

Takie trójstronne działanie żelazka antycellulitowego na poziomie skóry, mięśni i układu limfatycznego bezpośrednio wpływa na poprawę wyglądu skóry i co ważne od razu daje zauważalny efekt.

Komu poleca się zabiegi Żelazkiem Antycellulitowym?

Zabiegi w klinice https://www.dwapoziomypiekna.pl/zabiegi/redukowanie-cellulitu/zelazko-antycellulitowe/ z wykorzystaniem żelazka antycellulitowego będą doskonałym rozwiązaniem dla wszystkich osób borykających się z takimi problemami jak:

– cellulit wodny lub tłuszczowy;
– napięcia mięśniowe;
– wiotka skóra o nierównym kolorycie;
– utrata jędrności na biuście;
– lokalnie zgromadzona tkanka tłuszczowa.

Jakich efektów można oczekiwać?

Pierwsze efekty można zaobserwować już po pierwszym zabiegu, jednak dla pełnego i trwałego efektu zaleca się wykonanie serii 10-15 masaży w odstępach nie dłuższych niż tydzień. Zabiegi powodują redukcję cellulitu, poprawę gęstości i kolorytu skóry. Dodatkowo redukują obrzęki i pozwalają modelować sylwetkę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here