Wybierz spa na prezent

Czy da się połączyć piękno ciała, relaks, niezapomniane chwile, a także romantyczny pobyt w pięknym miejscu? Marzy ci się relaksacyjny masaż, który pobudzi twoje siły witalne, a może liczysz na błogi relaks, gdy ktoś wykona pielęgnacyjne zabiegi na Tobie np. masaż twarzy? Podaruj sobie lub swoim bliskim day spa w strefie wellness, na terenie niezwykłego obiektu! Tradycyjne zabiegi spa możesz wykonać w niemal każdym salonie, ale wyjątkowa oferta spa w postaci spa na prezent, pozwoli ci wykupić pakiety spa, obejmujące relaksujące zabiegi, a do tego nocleg i pobyt w urokliwym miejscu. Co oferuje spa? Dlaczego warto wybrać pobyt w spa z zabiegami? Na co możesz liczyć z naszej strony?

Pakiet zabiegów u kosmetyczki a może pakiet zabiegów spa w hotelu?

Gdy słyszysz pakiet spa, najczęściej myślisz o głębokim relaksie i leżeniu na kozetce u ulubionej kosmetyczki. Taki klasyczny pakiet obejmuje wiele różnych opcji i zabiegów. Możesz liczyć na zabiegi nawilżające, regenerujące, pobudzające, wyciszające.

Peelingi, masaże, kąpiele, sauna parowa, manicure, pielęgnacja dłoni i stóp, depilacja, hydroterapie itp. Wiele z tych pakietów znajdziesz właśnie w lokalnym salonie piękności. Zapłacisz za nie całkiem sporo, po czym pójdziesz do domu, wracając do zwykłego życia.

Zdecydowanie lepiej jest wykupić dla siebie lub kogoś bliskiego voucher do spa, korzystając prócz zabiegów z infrastruktury hotelowej. Wyrwanie się z domu, pojechanie w cudowne miejsce, kontakt z naturą i pozwolenie na zaopiekowanie się sobą w całej krasie – to dopiero coś!

Pakiet stworzony dla Ciebie!

Wybierając pobyt w spa z zabiegami możesz liczyć na niesamowite doznania relaksu!

Wykupując pobyt w hotelu ze spa, masz do dyspozycji między innymi masaż świecą, terapię z energią czakr, relaks w wannach zdrowotnych i saunie, a także możliwość przebywania w bezchlorowym basenie z wodą ożywioną metodami Grandera i dr. Keshego.

Prócz tego, możesz skorzystać z bioodnowy i biowitalności, a także medytacji.

W naszym spa, znajdziesz idealne połączenie dbania o ciało oraz duszę.

Nie tylko pakiet spa, czyli pobyt w spa w pałacu

A gdy mowa o duszy, nie wolno zapominać o właściwym otoczeniu. Czy wiesz, że między Kielcami i Radomiem jest wyjątkowe miejsce tj. Manor House i Pałac Odrowążów z niezwykle bogatą historią?

Kiedyś dom szlachty, dziś niezwykłe miejsce do odpoczynku. Oferujemy Państwu pobyt w komfortowym pokoju z pełnym wyżywieniem, śniadanie w formie bufetu, dostęp do jaccuzzi  innych atrakcji hotelowych. Prócz tego, mają państwo możliwość korzystania z obszernego parku, zajrzeć do Stajni czy basenów i wykorzystać swój pobyt w 200%!

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, a także historią naszego hotelu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here