Chirurgia plastyczna i medycyna estetyczna mają swoje różne oblicza. Czasem niestety nie są za dobrze postrzegane, ponieważ kojarzą ze sztuczna zamianą swojego wyglądu. Tymczasem nam przecież dzisiaj zależy na wydobyciu naszego naturalnego piękna. Jak jednak to uczynić? A może zabiegi medycyny estetycznej mogą nam w tym jednak pomóc?

Modelowanie sylwetki – poważny problem wielu osób

Otóż warto zapamiętać, że celem medycyny estetycznej jest tak naprawdę właśnie uzyskanie ładnego, naturalnego wyglądu. Efekt ten otrzymuje się dzięki przeróżnym zabiegom, jednak zdecydowanie prym wśród nich pod względem popularności wiodą zabiegi mające na celu modelowanie sylwetki pacjenta. Dlaczego są one tak popularne?

Warto zauważyć, że zawsze pierwszym krokiem do zadbania o siebie jest zwrócenie się ku w pełni naturalnym metodom – dobrej diecie, aktywności fizycznej, fryzjerowi, makijażystce stylistce ubioru. Jednak czasem, pomimo naprawdę intensywnych ćwiczeń, tłuszczyk z pewnych miejsc nie chce zniknąć. I tu przychodzi czas na zabieg polomar slimlipo 3d.

Zabieg polomar slimlipo 3d – nowoczesne modelowanie sylwetki

Na czym polega taki zabieg? Przede wszystkim należy nadmienić, że jest tu używany laser. Chirurg robi dosłownie kilku milimetrowe nacięcie w skórze, aby wprowadzić przez nie sondę. Pierwszy laser ma za zadanie rozpuścić komórki tłuszczowe w danym miejscu, przez co możliwe jest ich odessanie. Drugi laser zaś pomaga w ujędrnianiu skóry w danej okolicy.

Jak zatem widać, efekty slim lipo 3d są naprawdę godne uwagi. Tracimy bowiem ten tłuszczyk, który normalnie naprawdę dość trudno jest utracić naturalnymi metodami. warto tu podkreślić jednak, że ten zabieg nie służy do redukcji otyłości.

Zalety liposukcji laserowej

Jakie są dodatkowe atuty tej metody? Otóż na efekty slim lipo 3d nie trzeba długo czekać – będą one widoczne tak naprawdę zaraz po wykonaniu zabiegu. Co ważne – sam zabieg jest dość krótki, bez względu bowiem na lokalizację usuwanego tłuszczu nie powinien trwać więcej niż godzinę.

W tym momencie pada standardowe pytanie – ile czasu trzeba spędzić w klinice. Otóż w zasadzie tylko jeden dzień! Ważne jest, żeby kilka godzin po zabiegu pozostać w klinice, aby zobaczyć czy na pewno nic się nie dzieje. Poza tym po każdym zabiegu zalecany jest odpoczynek.

Warto także dodać, że zabieg polomar slimlipo 3d jest w zasadzie całkowicie bezpieczny. Powikłania zdarzają się niezmiernie rzadko. Warto jeszcze podkreślić, że o dopuszczeniu do niego decyduje lekarz- koniecznie jest zatem odbycie wcześniej odpowiedniej konsultacji lekarskiej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here