Sprawdź trwałość szminki SS Mate Ink

Na co zwracamy uwagę, wybierając pomadkę? Intensywne i nasycone kolory, komfortowe wykończenie, a może łatwość aplikacji? O ile wszystkie te cechy sprawiają, że szminka jest godna uwagi, o tyle nadrzędnym kryterium, definiującym jakość produktu, jest jego trwałość. Jeżeli i Ty cenisz sobie kosmetyki, które raz nałożone, pozostają na twarzy przez cały dzień, matowa pomadka to produkt dla ciebie!

Jaką pomadkę matową wybrać?

Cechą szczególną matowych pomadek jest ich spektakularna trwałość będąca efektem specyficznego wykończenia. Produkty matowe barwią usta niczym atrament i będą praktycznie niewyczuwalne. Niestety, nie wszystkie matowe szminki są produktami trwałymi. W wielu przypadkach wystarczy zjedzenie obfitego posiłku albo wypicie wody, aby szminka zaczęła się wycierać i nieestetycznie zjadać.

Wybierając matową pomadkę, warto przeprowadzić prostą próbę trwałości proponowaną przez makijażystów z Make Up in the City. Test polega na nałożeniu cienkiej warstwy kosmetyku na nadgarstek. Jeżeli po kilku minutach produkt nie zastygnie i będzie łatwo przemieszczał się na dłoni, to znak, że pomadka jest trwała jedynie z nazwy.

Maybelline i Golden Rose – Make Up in the City. Wybierz w ciemno!

Wizażyści z Make Up in the City zachęcają do testowania matowych szminek drogeryjnych, które nie odstają jakościowo od kosmetyków z wysokiej półki. Liderami na rynku matowych pomadek są obecnie Maybelline i Golden Rose oferujące produkty w niskich cenach i w szerokiej gamie kolorystycznej. Na szczególną uwagę zasługują pomadki z najnowszej kolekcji Maybelline – Super Stay Matte Ink – uznane przez użytkowniczki Wizażu za najtrwalsze drogeryjne szminki. Makijażyści z Make Up in the City porównują ich trwałość do kultowych pomadek Kylie Jenner. Jeżeli nie widać różnicy – zarówno w trwałości, jak i wyglądzie pomadki – po co przepłacać? Maybelline i Golden Rose oferuje wysoką jakość w niskiej cenie.

Super Stay Matte Ink – kissing challenge

Niewiele matowych pomadek dostępnych w drogeriach zdaje tzw. kissing challenge. Vlogerki urodowe i testerki kosmetyków z upodobaniem przeprowadzają próby, które mają wykazać, jak trwałe i „niezniszczalne” są pomadki. Super Stay Matte Ink od Maybelline radzi sobie w każdych warunkach, poczynając od tłustego i gorącego jedzenia, poprzez ciepłe napoje, aż do całowania i pocierania wierzchem dłoni o wargi.

Mając pewność, że produkt podoła każdemu wyzwaniu, możemy nabrać śmiałości i wybierać bardzo wyraźne kolory o mocnej pigmentacji. Po aplikacji pomadki na usta kolor pozostanie intensywny przez wiele godzin. Panie, które miały okazję nosić Super Stay Matte Ink przez cały dzień, zauważyły, że pomadka nie rozpłynęła się nawet w newralgicznych obszarach, takich jak kąciki ust.

Pigmentacja i formuła szminki jest tak bogata, że jej zmycie może nastręczać pewnych problemów. Do demakijażu warto wykorzystać olejki, które rozpuszczą pomadkę i dodatkowo odżywią usta, bowiem zwykły płyn micelarny może nie podołać temu zadaniu.

Matowa pomadka to kosmetyk, który może całkowicie odmienić codzienny makijaż i stać się jego głównym elementem. Stawiając na wyrazistą czerwień, wystarczy wytuszować rzęsy, aby stworzyć efektowny look. Szminki w kolorze nude to z kolei dobry wybór dla pań, które preferują stonowane dzienne makijaże. Dzięki szerokiej gamie kolorystycznej każdy znajdzie coś dla siebie i stworzy makijaż dostosowany do okoliczności, stylu życia oraz pracy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here