Pro Tolerance od Mixa – lekki kojący krem nawilżający

Skóra sucha, skłonna do alergii i podrażnień – to problem wielu osób. Można to załagodzić, sięgając po specjalistyczne kosmetyki np. krem kojący i nawilżający Pro Tolerance marki Mixa. Specyfik doskonale sprawdza się także dla osób mających atopowe zapalenie skóry.

Delikatna, cienka, szorstka skóra, którą bardzo łatwo podrażnić to problem wielu osób. Szacuje się, że z samym atopowym zapaleniem skóry zmaga się co piąta osoba na świecie. Dlatego warto wiedzieć, po jakie kosmetyki sięgać, by złagodzić nieprzyjemne dolegliwości. Jeśli nasza skóra wymaga odpowiedniej pielęgnacji, to doskonale sprawdzi się lekki, kojący i zarazem nawilżający krem Pro Tolerance od Mixa.

Pro Tolerance – krem do trudnych zadań

Czym jest krem Pro Tolerance? To idealny kosmetyk, zawierający wysoko wyselekcjonowane składniki, które nie tylko nie podrażniają delikatnej i skłonnej do alergii skóry, ale też doskonale ją nawilżają. Posiadacze suchej skóry często skarżą się na uczucie napięcia i swędzenie. Pro Tolerance łagodzi te objawy i daje poczucie komfortu. Jego receptura, składająca się z zaledwie kilku substancji minimalizuje ryzyko wystąpienia jakichkolwiek podrażnień. Krem nie zawiera też żadnych konserwantów, substancji zapachowych itp., dzięki czemu jest doskonałym preparatem dla wrażliwej skóry. Można go stosować również w okolicach oczu, gdzie skóra jest szczególnie cienka i podatna na podrażnienia.

Stosuj preparaty, które działają szybko

Wadą większości kosmetyków jest to, że musimy poczekać na ich działanie nawet do kilku tygodni. Krem Pro Tolerance nie tylko przynosi ukojenie ale też po kilku dniach zmniejsza jej reaktywność. Oznacza to, że po systematycznym stosowaniu specyfiku skóra staje się bardziej odporna na czynniki zewnętrzne. Do tego przestaje być szorstka. Już po pierwszym użyciu można zauważyć jej jedwabistą gładkość i miękkość. Do tego krem nie zapycha porów, co jest niewątpliwym mankamentem większości specyfików silnie nawilżających. Użytkownicy chwalą go również za bardzo lekką i przyjemną konsystencję oraz wydajność. Delikatna pompka to świetne i zarazem bardzo higieniczne rozwiązanie. Dzięki temu jedno opakowanie starcza na naprawdę długi czas.  Do tego krem szybko się wchłania, więc można go stosować również jako bazę pod makijaż.

Pro Tolerance – bariera ochronna skóry wrażliwej

Krem Pro Tolerance wyróżnia się wśród konkurencji tym, że jego formuła została wzbogacona o doskonale skomponowane właściwości odżywcze. Zostały one stworzone z witaminy PP oraz kawasów tłuszczowych. Czym jest witamina PP? To składnik o rewelacyjnym działaniu, który idealnie poprawia funkcjonowanie naturalnej bariery ochronnej skóry. Nie bez powodu krem Pro Tolerance otrzymał prestiżowy certyfikat Fundacji Europejskiego Centrum Badania Alergii – ECARF. Kosmetyk został też doceniony przez dermatologów oraz alergologów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here