włosy
fot: pixabay.com

Jeszcze nie tak dawno męskie strzyżenie nie wymagało wielkiej filozofii. Męskie fryzury nie były zbyt wyszukane. Większość panów wychodziła od fryzjera podobnie wystrzyżona. Aż wreszcie nastąpiła rewolucja w męskim fryzjerstwie. Pojawiły się salony fryzjerskie stricte dla mężczyzn. Widać dbałość o dopasowanie do rysów twarzy, kształtu głowy, specyfiki włosów. Obecne fryzury znacznie różnią się od niegdysiejszych.

Zobacz też: http://www.beyouty.pl/modne-meskie-fryzury/

Krótko ogolone

Krótko ogolone włosy za pomocą maszynki wciąż mają wielu zwolenników. Decydują się na nie panowie, którzy maja problemy z łysieniem. To również wygodne rozwiązanie dla aktywnych sportowców. To tez najmniej wymagająca fryzura. Nie musimy się martwic, że coś nam sterczy, odstaje po spaniu,. Nie trzeba układać jej żelami i co najważniejsze nie wymaga tak częstego korygowania. Jeśli wyposażymy się w odpowiedni sprzęt, dobrej jakości maszynkę do włosów, równie dobrze możemy strzyc się w ten sposób w domu samodzielnie. 

Klasycznie z przedziałkiem

Panowie, którzy mogą się poszczycić bujna czupryną częściej decydują się na klasyczne cięcie z przedziałkiem. Aby włosy układały się prawidłowo na dwie strony przedziałek zostaje delikatnie wygolony brzytwą. 

Wygolone boki    

To jeden z najbardziej popularnych ostatnio trendów. Włosy po bokach zostaję wygolone na krótko, podobnie jak tył głowy. Z przodu i na środku głowy pozostawione zostaje dłuższe kosmyki, które układa się za pomocą mocnego żelu bądź pasty do włosów w delikatnie wysuniętego czuba. Przypomina to trochę stylizacje Elwisa. Chętnie wybierają ten rodzaj strzyżenia młodzi panowie. Jest nonszalanckie, dodaje ogólnemu outfitów luzu. Z drugiej jednak strony każdy włos jest tutaj pod kontrolą. 

Koloryzacja

Coraz częściej panowie decydują się również na koloryzację. Korzystają z niej starsi panowie, którzy nie łysieją w zauważalnym stopniu, ale nie podobają im się ich siwiejące włosy. Drugą grupą, która chętnie się farbuje są młodzi mężczyźni, którzy lubią eksperymentować ze swoim wyglądem. Najnowszym trendem w śród nich jest intensywna blond czupryna. 

Przeczytaj też: http://www.muscular.pl/dlugie-meskie-wlosy/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here