Długie, ciemne, aksamitne i potrójnie pogrubione rzęsy bez mascary? Zdradzamy sekrety stylizacji 3D, gwarantującej spektakularny efekt.

Rzęsy przedłużone metodą objętościową w salonie zapewniają niewiarygodną gęstość oraz długość, bez efektu sztuczności i ryzyka odklejenia w najmniej oczekiwanym momencie, jaki niestety często towarzyszy rzęsom na pasku.

Profesjonalnie wykonana stylizacja 3D polega na precyzyjnym tworzeniu kępek i doklejaniu do jednej rzęsy naturalnej trzech sztucznych. Produkty nowej generacji są tak lekkie, że nie obciążają naturalnych włosków – prezentują się lekko i puszyście, a stylizacja utrzymuje się tak długo, jak trwa cykl życia naturalnych rzęs (zazwyczaj około miesiąca, ale uzupełniając ją co 2-3 tygodnie, możemy zachować magię spojrzenia na dłużej).

Do wyboru mamy rzęsy jedwabiste i lśniące albo naturalnie matowe, o różnej grubości i długości: https://www.poshlashes.com/pl,rzesy.html Dobra stylistka potrafi dobrać rodzaj i rozmiar do kształtu twarzy i stylu danej Klientki, aby zapewnić idealny efekt.  

Przy wyjątkowych okazjach możemy rozważyć metodę 4D lub 5D – ekstremalne pogrubienie, jednak najczęściej wybierana jest 3D, właśnie dlatego, że efekt jest wyrazisty, ale nie teatralny, więc dobrze komponuje się z casualowym lookiem.

Wybierając salon, w którym będzie przeprowadzona stylizacja, warto zdecydować się na taki, w którym pracują kosmetyczki  z międzynarodowym certyfikatem i doświadczeniem w branży, używające profesjonalnych produktów: testowanych okulistycznie i minimalizujących możliwość wystąpienia reakcji alergicznej.

Przed rozpoczęciem zabiegu usuwamy soczewki kontaktowe, a następnie przeprowadzamy dokładny demakijaż, odtłuszczając włoski. Rzęsy na dolnej powiece zostają zabezpieczone, aby nie skleiły się z górnymi.  Wówczas stylistka rozpoczyna proces przyklejania. Profesjonalistka wie, że to precyzyjny zabieg – trzeba przeanalizować kształt oka, aby dobrać odpowiedni skręt, długość rzęs, a potem też dokładnie odmierzać odpowiednią ilość kleju, aby nie osłabić naturalnych włosków. Z tego względu zabieg trwa kilka godzin – warto jednak uzbroić się w cierpliwość i po prostu się zrelaksować. Efekt jest tego warty.

Rzęsy 3D wyglądają kobieco i efektownie powiększają oko – dzięki temu twarz wydaje się zazwyczaj szczuplejsza. Profesjonalnie wykonana stylizacja pozwoli zatuszować drobne mankamenty, jak np. opadający kącik powieki. Największym jej atutem jest jednak fakt,  że eliminuje konieczność makijażu, co szczególnie docenimy podczas wakacji: będziemy piękne i naturalne zarówno na plaży, jak i  górach, 24 h/dobę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here