Każda kobieta jest inna i ma inne marzenia, ale każda chce pięknie wyglądać.

W ich spełnieniu może pomóc zabieg w klinice estetycznej. Wiele kobiet marzy o wspaniałym i dużym biuście, w czym mogą im pomóc operacje plastyczne. W tym celu stworzono wiele rodzajów implantów piersi oraz zabieg określany jako powiększanie biustu. Implant piersi, który jest wszczepiany podczas tego zabiegu, składa się z silikonowej torebki wypełnionej żelem silikonowym lub roztworem soli fizjologicznej. Implanty takie mają kolisty kształt lub przypominają kroplę. Są również dostępne w bardzo szerokim zakresie kształtów i rozmiarów. Tak różnorodne możliwości mogą pomóc w osiągnięciu oczekiwanego rezultatu.

Chirurg może powiedzieć więcej o różnych rodzajach implantów i pomóc wybrać odpowiedni implant dla każdej kobiety. Na początku, przed planowaniem operacji, chirurg będzie chciał upewnić się, że zdrowie danej kobiety jest dobre, a także czy zdaje sobie ona sprawę z ryzyka pooperacyjnego. Ważne jest również, aby chirurg wiedział, jaki rozmiar biustu dana kobieta chce uzyskać. Chirurg podejmie również decyzję dotyczącą umiejscowienia implantu w zależności od struktury fizycznej. W każdej klinice estetycznej możemy także wykonać zabieg usunięcia nadmiaru tkanki tłuszczowej z wybranych obszarów ciała. Takie odsysanie tłuszczu nie jest co prawda sposobem na trwałe schudnięcie, ale daje możliwość modelowania swojej sylwetki. Jego celem nie jest w pierwszej kolejności zmniejszenie masy ciała oraz zmiana kształtu i proporcji. Podczas operacji nadmiar tkanki tłuszczowej zostaje usunięty z wybranych obszarów, pozostawiając warstwę tkanki tłuszczowej o grubości jednego centymetra pod skórą. Planowanie zabiegu chirurgicznego odbywa się podczas konsultacji przedoperacyjnych.

Najczęściej odsysane u kobiet obszary ciała to: brzuch, biodra, talia oraz uda. Nie podczas tej operacji usuwać zbyt dużej ilości tkanki tłuszczowej, aby nie było nierówności w skórze. Po takim zabiegu wskazany jest ruch i uprawianie jakiegoś sportu. Dieta także powinna zostać zmieniona, ponieważ w przeciwnym razie ciało będzie bezlitośnie odkładać tłuszcz w innych miejscach. Niemniej jednak takie zabiegi są najlepszą metodą na poradzenie sobie ze zbędnym tłuszczem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here