Idealne fryzury na zabawę karnawałową

Dopełnieniem kreacji karnawałowej jest odpowiednia fryzura. Tak naprawdę pełni ona główną rolę, gdyż bez odpowiedniej fryzury nawet najlepsza kreacja nie przyciąga uwagi. Oczywiście należy pamiętać, że w wyjątkowy wieczór, jakim jest zabawa karnawałowa możemy pozwolić sobie na wiele. Zatem szaleństwo i ekstrawagancja są jak najbardziej wskazane. Przeszkodą nie jest nawet fakt, że masz krótkie włosy, gdyż w takiej sytuacji modne przedłużanie włosów jest dla Ciebie świetnym wyborem. W dzisiejszym poradniku podpowiemy Wam, jakie fryzury są absolutnym must have.

Piękne gęste loki – to zawsze dobry wybór

Wiele kobiet marzy o bujnych, gęstych włosach. Jednak nie zawsze matka natura jest tak hojna. Zresztą intensywny tryb życia, przepracowanie, czy stres również wpływają na kondycję włosów, przez to ich zapuszczenie jest trudne. A przecież długie i zniszczone włosy też nie wyglądają dobrze. Zatem jeżeli marzysz o fryzurze z bujnymi i długimi lokami to wystarczy tylko zdecydować się na przedłużanie włosów. Możesz wybrać szybką metodę, czyli przedłużanie włosów clip in. Takie pasemka wystarczy tylko przypiąć i już można przejść do modelowania. Jeżeli chcesz nadać fryzurze nutę szaleństwa to dodatkowo może zdecydować się na wpięcie kilku kolorowych pasemek np. w bardzo modnym kolorze różowym. Dobrym pomysłem są oczywiście koki. W takim przypadku również doskonale sprawdzi się modne przedłużanie włosów. Dzięki temu kok będzie gęsty i odpowiednio duży.

Postaw na ekstrawagancką fryzurę

Jeżeli na co dzień nosisz klasyczne, krótkie fryzury, gdyż są one dla Ciebie najwygodniejsze, to z okazji imprezy karnawałowej powinnaś zaszaleć. Również z krótkich włosów można „wyczarować” naprawdę ciekawe fryzury, które dodatkowo nie są czasochłonne. W tym przypadku doskonałym pomysłem jest irokez. Postpunkowe irokezy są obecnie jednymi z najmodniejszych fryzur, które świetnie modelują rysy twarzy. Dodatkowo takiego irokeza możesz zafarbować kolorową farbą, bądź zdecydować się na fryzurę typu irokez, gdzie z boku będziesz mieć doczepione pasemko. Obecnie takie zestawienie jest na fali, a przedłużanie włosów nie jest zabiegiem inwazyjnym, szczególnie gdy zdecydujesz się na metodę clip in.

Modne fryzury w stylu retro

Niestety wiele kobiet przed wymarzoną imprezą dopada przysłowiowy pech, czyli w najmniej oczekiwanym momencie pojawia się na twarzy znienawidzona przez wszystkich nastolatków przypadłość, czyli pryszcz. Nie zawsze puder i fluid są w stanie ukryć tę niedoskonałość. A przecież nie zrezygnuje się z imprezy z powodu szpecącego pryszcza. Na szczęście dopierając odpowiednią fryzurę można ukryć ten mankament, bądź też odwrócić od niego uwagę. Otóż tutaj doskonale sprawdzą się fryzury w stylu retro. Można postawić na fryzury lat 20-tych ze słynnymi falami, które pokochały gwiazdy kina. Finger Waves, bo o nich mowa, potrafią odwrócić uwagę od niedoskonałości na twarzy. Jeżeli chcemy zaszaleć i dodać włosom jeszcze więcej objętości to warto również wtedy wybrać modne przedłużanie włosów i dzięki temu „burza włosów” odwróci uwagę od problemów skórnych. Dla miłośniczek stylu romantycznego i minimalizmu świetnie sprawdzą się fryzury a’la lata 70-te z prostym przedziałkiem, jednak ową prostotę warto przełamać dodatkowym zdobieniem włosów np. w formie opaski.

Geometryczne fryzury dla odważnych kobiet

Niektóre kobiety na co dzień stawiają na prostotę i minimalizm. Brak czasu powoduje, że nie poświęcają ułożeniu fryzury wiele uwagi. Jednak wybierając się na imprezę karnawałową można bardziej zaszaleć i pokazać swoją odważną i nieco zadziorną stronę. Otóż dla takich kobiet doskonale sprawdzą się geometryczne fryzury. Tutaj włosy muszą być doskonale wyprostowane, a kontur podkreślony. Warto też postawić na geometryczną grzywkę. Jednak nie trzeba decydować się na tak odważne cięcie, wystarczy tylko zdecydować się na doczepianą grzywkę. Może być ona gęsta i linearna. Takie fryzury niewątpliwie odmładzają, a jednocześnie podkreślają regularny owal twarzy.

Fryzury na imprezę karnawałową mogą być naprawdę różne. Warto pamiętać, że z tej okazji można bardziej zaszaleć i zdecydować się na swoistą metamorfozę. Jednak zamiast decydować się na mocne cięcie, czy zmianę koloru włosów, zdecydowanie lepiej poeksperymentować z modnym przedłużaniem włosów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here