Epilacja laserowa – najprostszy sposób na gładkie nogi

0
1463

Jedwabiście gładkie nogi przez cały rok bez użycia tradycyjnej maszynki do golenia lub plastrów z woskiem? Niemożliwe? A jednak! Coraz większą popularnością i sympatią wśród Polek cieszy się laserowa usuwanie zbędnego owłosienia. Kto powinien postawić na metodę epilacji laserowej? Na czym polega zabieg? Ile trzeba czekać na efekty?

Kiedy tradycyjne metody zawodzą…

Depilacja to jeden z podstawowych zabiegów pielęgnacyjnych jakim oddajemy się każdego dnia. Usuwanie zbędnego owłosienia przy pomocy maszynki, depilatora lub innych specyfików bywa niezwykle uciążliwa, dodatkowym minusem jest krótkotrwały efekt bądź bolesność wykonywanego zabiegu (depilacja woskiem, depilatorem). W takich sytuacjach najlepszym rozwiązaniem będzie przeprowadzenie zabiegu epilacji laserowej. Metoda ta jest bezpieczna w związku z czym skorzystać z niej może każdy, bez względu na fototyp i wrażliwość skóry. 

Bezbolesne usuwanie owłosienia

Osoby, które marzą o długotrwałym efekcie gładkich nóg rozważyć powinny skorzystanie z metody epilacji. Czym różni się ona od tradycyjnej depilacji? Goląc nogi maszynką, zabieg ten należy powtarzać praktycznie codziennie, gdyż ścinane włoski szybko odrastają, celem epilacji jest natomiast trwałe zniszczenie mieszka włosowego, co w efekcie skutkuje zatrzymaniem wzrostu włosków.
Metoda ta wskazana jest wszystkim, którzy chcą w prosty sposób na długo pozbyć się zbędnego owłosienia z nóg, pach, okolic bikini czy też twarzy. Zabieg epilacji jest komfortowy i bezbolesny, zwłaszcza jeżeli wykorzystamy do tego celu profesjonalne urządzenie jaki jest np. laser do epilacji The Epi Lab.
The Epi Lab wykorzystuje hybrydowe połączenie laserów o dwóch długościach fal: 810 nm oraz 950 nm, co z kolei przekłada się na dużą skuteczność i bezpieczeństwo użytkowania. Ilość i częstotliwość wykonywania zabiegów epilacji laserowej uzależniona jest od indywidualnych predyspozycji pacjenta.

Urządzenie The Epi Lab zastosować można również w celu leczenia grzybicy paznokci, fotoodmładzania skóry a także usuwania zmian potrądzikowych.
Więcej praktycznych informacji na temat tego innowacyjnego urządzenia znaleźć można bezpośrednio na stronie internetowej https://epilabpolska.pl/. Wykorzystaj nowoczesną technologie, która zagwarantuje Ci długotrwały efekt!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here