Ciesz się pięknymi dłońmi na dłużej z 2b Beauty!

Nie bez przyczyny mawia się, że dłonie są wizytówką kobiety. Wszak to one są jednymi z najbardziej widocznych części naszego ciała w kontakcie z innymi ludźmi. To nimi się witamy i podpisujemy różnego rodzaju dokumenty, więc mają też ogromne znaczenie nie tylko w prywatnej, ale również biznesowej sferze życia.

Jak zachować piękny manicure na dłużej?

W obecnych czasach kobiety nie mają wiele czasu na to, aby poświęcać go na celebrowanie rytuałów kosmetycznych. Ogrom obowiązków związanych z rodziną i pracą sprawiają, że żyjemy w nieustannym biegu. Jednak nadal chcemy być piękne i zadbane. Nie wystarczy włożyć ładne ubranie i wystylizować fryzurę czy nałożyć makijaż. Każda z nas pragnie mieć również piękne, wypielęgnowane dłonie, które będą ją cieszyły przy każdym spojrzeniu. Świetnym sposobem, aby to osiągnąć jest manicure hybrydowy. Jego efekty utrzymują się zdecydowanie dłużej niż w przypadku tradycyjnego lakieru do paznokci, przy czym nie jest tak trudny do usunięcia jak paznokcie żelowe. Dodatkowo stanowi świetną ochronę płytki paznokcia przed różnego rodzaju uszkodzeniami, a lakier nie odpryskuje pozostając wciąż estetycznym i eleganckim.

Zalety manicure hybrydowego

Ów typ manicure ma bardzo dużo zalet i jest obecnie znacznie lepszym rozwiązaniem niż paznokcie żelowe czy tipsy. Po pierwsze nie niszczy on płytki paznokcia, a dzięki swojej twardości jedynie zapewnia jej ochronę przed różnego rodzaju urazami mechanicznymi. Oczywiście niewątpliwie jedną z najczęściej wymienianych zalet manicure hybrydowego jest jego duża trwałość – oczywiście jeśli zostanie on nałożony prawidłowo i starannie. Aby nie przesuszać płytki zaleca się zmywanie lakieru UV po dwóch – trzech tygodniach od jego nałożenia, jednak efektem możemy cieszyć się nawet miesiąc! Wiele kobiet jako wadę wskazuje cenę lakierów hybrydowych, jednak nie jest to trafny argument – po pierwsze ze względu na trwałość zużywamy lakier znacznie wolniej niż tradycyjny, a poza tym nie ma obawy, że zaschnie on w buteleczce i będziemy musiały go wyrzucić.

Czy można wykonywać manicure hybrydowy samodzielnie?

Gdy choć raz pokusiłaś się o manicure hybrydowy raczej już się nie odzwyczaisz. Tym bardziej, że możesz go wykonać sama. Jednak jeśli nie masz wprawy i „zacięcia” do tego typu zabiegów zdecydowanie zrezygnuj z samodzielności i zaufaj specjalistom. Ponadto, aby rozpocząć samodzielną przygodę z tym typem musisz na początku sporo zainwestować w specjalną lampę UV lub LED oraz zestaw lakierów, które nie są najtańsze. Dlatego zdecydowanie lepszym rozwiązaniem jest powierzenie swoich paznokci w ręce specjalistów. Jeśli jesteś z Warszawy, najlepiej tych z 2b Beauty manicure hybrydowy, których wiedzy i doświadczeniu możesz zaufać.

Gdzie wykonać w Warszawie?

Jeśli mieszkasz w stolicy lub w jej okolicach, dzielnica Gocław to świetne miejsce na wykonanie manicure hybrydowego, a konkretnie mieszczący się tam Salon Urody 2b Beauty. Posiadamy ogromne doświadczenie w zabiegach kosmetycznych na twarz i ciało, jak również w medycynie estetycznej oraz depilacji laserowej. Oczywiście zadbamy również o Twoje dłonie i stopy wykonując różnego rodzaju manicure i pedicure oraz zabiegi podologiczne.

Zadbaj o swoje dłonie i wykonaj manicure hybrydowy na Gocławiu w 2b Beauty!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here