Triki wyszczuplające za pomocą bielizny

Piękno nie ma rozmiaru, ale my zawsze możemy spróbować wyglądać jeszcze smuklej, bez głodówek i wyrzeczeń. Wystarczy wybrać odpowiednie kroje i rodzaje bielizny, której przeznaczeniem nie zawsze musi być samo wyszczuplanie. Często nie zwracamy na to uwagi, ale bielizna nie tylko powinna wyglądać, ale musi także spełniać swoje funkcje uwydatniające największe atuty kobiecej figury.  

Tradycyjne metody

Najbardziej podkreślającym figurę rodzajem bielizny jest przede wszystkim gorset. Od wieków ma on jedno zadanie – maksymalnie wysmuklić talię i brzuch, by uwydatnić tym kobiece biodra. Od niedawna gorset kojarzony jest jedynie z jego erotycznym przeczeniem, jednak gdy wybierzemy gładki, wiązany fason, będzie on naszym sprzymierzeńcem pod sukienką w wysmukleniu optycznym naszej sylwetki podczas szczególnej okazji. Nic więc dziwnego, że gorset nadal jest jednym z elementów sukni ślubnej – w tym dniu szczególnie chcemy wyglądać zjawiskowo, a wąska talia kontrastuje z obszernym dołem, co harmonizuje proporcje sylwetki. Gorset ma za zadanie przede wszystkim zebrać talie, jednak podtrzymuje on także biust, co również wpływa na efekt wyszczuplenia. Stąd też producenci bielizny erotycznej wprowadzają do swojego asortymentu biustonosze gorsetowe, które są od gorsetu nieco krótsze, jednak podobnie działają.   

Funkcja? Modelowanie

Bielizna modelująca sama w sobie ma za zadanie wyszczuplić ciało. Jest produkowana najczęściej z gładkich i bardzo elastycznych materiałów, które “zbierają” i modelują ciało, przez co wygląda ono nawet na o rozmiar szczuplejsze. Dzieje się tak, ponieważ czasem wiotka skóra przeszkadza w osiągnięciu estetycznego efektu. Są to najczęściej figi z wysokim, maskującym mankamenty brzucha stanem, wyszczuplające body, sukienki modelujące, a także majtki z przedłużanymi nogawkami, by dobrze skorygować uda. Wszystkie te produkty znaleźć można między innymi w asortymencie sklepu Marilyn, który jest również doświadczonym producentem wysokiej klasy bielizny, z najwyższej jakości materiałów. Ważnym jest, by dobrać bieliznę wyszczuplającą zgodnie ze swoim rozmiarem, by nie wpijała się w ciało i nie dawała odwrotnego rezultatu od zamierzonego. Gładkie materiały bielizny tego rodzaju sprawiają, że nie odznaczają się one spod ubrań i wyglądają estetycznie.       

Mniej znaczy więcej, byleby nie za mało

Jak już wcześniej wspominaliśmy, rozmiar bielizny ma szczególne znaczenie – nie należy wybierać za małej rozmiarówki. Sprawia to zazwyczaj, że bielizna nie przykrywa, tyle ile powinna, a nie schowane fałdy skórne jeszcze bardziej podkreślają krągłości. Dotyczy to szczególnie źle dobranego biustonosza odznaczającego się spod bluzki, czy też za małych fig i stringów pod obcisłą ołówkową spódnicą, która również modeluje figurę. Warto również wiedzieć o tym, że bluzki z rękawem zakrywającym ramiona skutecznie może wpłynąć na ich optyczne wysmuklenie, jednak i tutaj należy pamiętać o dobraniu odpowiedniego rozmiaru.  

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here