Programy o urodzie

Oglądanie programów online jest świetną rozrywką. Niektóre z nich mogą być całkiem pożyteczne, zwłaszcza, jeśli odpowiadają naszym zainteresowaniom. Jeśli lubisz piękno i interesujesz się branżą beauty, warto znać kilka najlepszych programów o urodzie, które możesz obejrzeć online.

Program online Beauty Ekspert

Wiele kobiet marzy o doskonałej cerze i dba o siebie w każdym aspekcie. Pomagają  w tym różne zabiegi w gabinetach kosmetycznych, dobrze jest także znać porady, którymi służą eksperci. Liczne programy o urodzie i zdrowiu gromadzi Player, a jednym z nich jest na przykład „Beauty Ekspert”. To program, w którym prowadzące TVN Style Lidia Piechota i Ula Chińcz testują różne zabiegi, związane niemal ze wszystkimi częściami ciała. W programie możesz zobaczyć, jak zrobić dobry manicure, dokładnie oczyścić twarz lub wykonać piękny i efektowny makijaż.

Program Magicy makijażu

Dla kobiet lubiących eksperymentować z paletą kolorów, doskonałym pomysłem na długie wieczory będzie program „Magicy Makijażu”, w którym możemy zobaczyć relację z konkursu wizażystów-amatorów. Osoby, które rywalizują w tym programie mają do wykonania różne zadania o rozmaitym stopniu trudności, a nagrodą jest szansa na wielką karierę w branży kosmetycznej. Jurorami tego ciekawego programu są Val Garland i Dominic C. Skinner, którzy są profesjonalistami w branży wizażu.

Wyjaśniamy, czyli program o urodzie, diecie i tatuażach

Świat beauty to nie tylko przyjemna rozrywka – często w kuluarach tej branży kryją się różne ciekawe, niekiedy mroczne historie. Program, a właściwie serial informacyjny „Wyjaśniamy” jest podzielony na trzy serie i odpowiada na wiele różnych pytań, nie tylko ze świata urody. Możemy się w nim jednak dowiedzieć nieco więcej o dietach, tatuażach czy chirurgii plastycznej. Każdy temat jest zgłębiany i przedstawiany na wielu różnych płaszczyznach, co sprawia, że nie można się od niego oderwać. Seria przedstawia ciekawe podejście do problemu i proponuje głębsze zanurzenie się w świat, który często wydaje się dość przewidywalny i mało interesujący. Po obejrzeniu programu, nieco inaczej spojrzymy na zabiegi kosmetyczne i całą ich otoczkę.

Nie taka piękna

„Nie taka piękna” to kolejny dokument, eksplorujący kulisy branży beauty, która często wiąże się z mrocznymi faktami z życia różnych firm związanych z przemysłem kosmetycznym. W programie dowiemy się o różnych sztuczkach, stosowanych przez firmy kosmetyczne czy salony. Oglądając serial zobaczymy, jakie produkty dodawane są do kosmetyków i jak mogą one wpłynąć na zdrowie, a cały serial podzielony jest na cztery części, dotyczące włosów, paznokci, skóry i makijażu.

Czas na zmiany – Brzezińscy trenują

Branża beauty to także zdrowa sylwetka, dlatego nie może tutaj zabraknąć programów poruszających temat ćwiczeń i rzeźbienia ciała. Prowadzący ćwiczenia to Joanna i Dariusz Brzezińscy, którzy pracowali wcześniej z aktorami, przygotowując ich do najważniejszych ról. Dzisiaj pomagają osobom, które mają nadwagę lub nie mogą sobie poradzić z efektami odchudzania na własną rękę. Program przedstawia zmagania zwykłych ludzi, którzy postanowili zmienić swoje życie i zdecydowali się na trening u profesjonalistów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here