odżywka do paznokci micro cell
fot. pexels.com

Paznokcie oraz dłonie to nasza wizytówka. Należy o nie odpowiednio dbać. Aby nasze paznokcie prezentowały się wyjątkowo atrakcyjnie, powinnyśmy skupić się nie tylko na ich malowaniu, ale również na odżywianiu. I w tym celu przyda nam się odżywka do paznokci Micro Cell.

Zobacz też: https://www.uroda.info.pl/odzywka-do-paznokci-micro-cell-zadbaj-o-dlonie/

Do czego służy?

Odżywka Micro cel przeznaczona jest do zniszczonych, przesuszonych i łamliwych paznokci. Jej działanie opiera się na odnowie cząsteczek proteinowych, które znajdują się w warstwie rogowej paznokcia. Po jej zastosowaniu widoczny jest efekt wzmocnienia oraz usztywnienia paznokcia, a także intensywnej ochrony przed rozdwajaniem i uszkodzeniami mechanicznymi.

Odżywka ta doskonale chroni paznokcie przed wszelkimi uszkodzeniami, które zdarzają się nie wiadomo skąd i trudno je później naprawić.

Paznokcie to bardzo delikatny obszar naszego ciała, wbrew pozorom, gdyż bardzo łatwo można je uszkodzić, nawet gdy są mocne i twarde. Paznokieć można zahaczyć, a także złamać przy byle otwieraniu puszki, zatem warto o nie dbać prawidłowo, by tego uniknąć.

O odżywce

To bardzo wysoko oceniany produkt na rynku kosmetycznym. Służy do pielęgnacji paznokci, stosowany jest zarówno w domu przez prywatne osoby, a nawet w profesjonalnych salonach kosmetycznych i gabinetach kosmetycznych.

Ten produkt sprawia, że nasze kłopoty z kruchymi i narażonymi na różne uszkodzenia mechaniczne paznokciami wreszcie się skończą! A zdrowe i zadbane paznokcie to kolejny krok do tego, by móc je upiększać i prezentować światu.

Jeśli zatem masz problem ze swoimi paznokciami, to nie wahaj się, tylko zakup odżywkę do paznokci Micro Cell. Koszt zakupu zaczyna się od 50 zł, a kończy na 100 zł, ale pamiętaj, że ten mały flakonik jest bardzo wydajny i z pewnością wystarczy ci na dłużej! To świetna inwestycja w swoją urodę oraz zdrowie. Pamiętaj, że nasze dłonie i paznokcie to wizytówka każdej z nas, a kobiecie nie wypada mieć brzydkich i niezadbanych paznokci.

Przeczytaj też: http://www.dbamourode.pl/kosmetyki-do-gabinetu-kosmetycznego/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here