Mezoterapia igłowa znana jest od dawna. Jednak wciąż udoskonalane są metody i urządzenia, które oferują coraz to lepsze efekty. Jednym z nich jest Dermapen.

Zapewne zastanawiasz się, co kryje się po tą tajemniczo brzmiąca nazwą? Otóż jest to nowoczesne urządzenie, wyprodukowane w Australii. Charakteryzuje się tym, że zamontowanych jest tam 11 igieł. Każda z nich ma średnicę 0,02. Poprzez pulsowanie wprowadzają substancje czynne, stosowane w mezoterapii. Wszystkie końcówki terapeutyczne są jednorazowe, dlatego zabieg jest bezpieczny i niezwykle higieniczny.

Być piękną

Wszystkie kobiety pragną wyglądać młodo i pięknie bez względu na wiek. Wiele z nich decyduje się na zabiegi, które pozwalają poprawić mankamenty urody, czy też umożliwiają się pozbycie blizn, rozstępów itp. Nowoczesne metody sprawiają, że jest to możliwe, a zabiegi nie są niebezpieczne ani też innowacyjne. Niekiedy korzystanie z tego rodzaju usług staje się pewnego rodzaju normą.

Dlaczego Dermapen?

To nowoczesne urządzenie pozwala na dotarcie do nawet najtrudniej dostępnych miejsc. Zaletą jest również krótki czas rekonwalescencji po zabiegu. Zadaniem mezoterapii igłowej jest zwiększenie produkcji kolagenu i elastyny. W rezultacie uzyskujemy pożądane efekty. Dzięki zastosowaniu nowocześniejszego urządzenia – zabieg ten może być jeszcze bardziej skuteczny. 

Co daje mezoterapia igłowa?

Zabieg ten wykonany za pomocą najnowocześniejszego urządzenia znacznie poprawia jakość zwiotczałej skóry. Świetnie radzi sobie z poprawą jej elastyczności. Spłyca drobne zmarszczki wokół twarzy i szyi. Jeśli masz problem ze zmarszczkami na dekolcie czy innymi drobnymi na powierzchni ciała – to ten zabieg również jest dla Ciebie. Czy wiesz, że mezoterapia igłowa to również świetny sposób na odmłodzenie dłoni?

Sposób na blizny i rozstępy

Mezoterapię igłową stosuje się również w przypadku występowania rozstępów we wszystkich okolicach ciała. Nie ma znaczenia, jak długo występują. Taki zabieg sprawdzi się również, kiedy posiadasz blizny potrądzikowe, pooparzeniowe, pooperacyjne, przerosłe i keloidy.  Osoba wykonująca zabieg, decyduje, jakie substancje zastosować i w jakich ilościach. Składniki aktywne dobiera się w zależności od efektu, który chce się uzyskać. Po zabiegu mezoterapii igłowej urządzeniem Dermapen zauważysz znaczne spłycenie zmarszczek. Skóra będzie bardziej elastyczna i sprężysta. Dzieje się tak za sprawą zwiększenia produkcji kolagenu. Widoczne jest również zmniejszenie porów w skórze, blizn i rozstępów.

Artykuł powstał we współpracy z Kliniką medycyny estetycznej Estetican, która oferuje zabiegi mezoterapii mikroigłowej urządzeniem Dermapen: http://estetican.pl/dermapen. Zapraszamy do placówek Estetican na terenie Warszawy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here