Jak skutecznie przedłużyć rzęsy

Każda z nas zwraca szczególną uwagę na wygląd brwi i rzęs. To one sprawiają, że nasza twarz jest wyrazista i po prostu ładniejsza. Wiele z nas ma jednak ogromny problem z rzęsami, które wydają się za krótkie nawet po użyciu dobrego tuszu. Jak skutecznie je przedłużyć?

Rzęsy to naturalne owłosienie, choć brzydko to brzmi, którego zadaniem jest ochrona oka. Nie trzeba tłumaczyć, w którym miejscu się znajdują, ale z pewnością każdej z nas zależy, aby były nie tylko elementem ochronnym, ale także ozdobnym. Najpiękniejsze rzęsy są długie i gęste. Nie masz takich? Z naszą pomocą osiągniesz wymarzony cel.

Tusz do rzęs

Dobry tusz faktycznie nadaje rzęsom wyrazistości i delikatnie je wydłuża. Nie jest to jednak efekt, jakiego byśmy oczekiwały. Tworzą się grudki, makijaż szybko się zmywa i cały zabieg trzeba codziennie powtarzać. A nam zależy na długim i trwałym efekcie, żeby mieć więcej czasu na przyjemności.

Sztuczne rzęsy

Z braku funduszy pewnie wiele kobiet zdecydowało się na samodzielną aplikację sztucznych pasków. Można je kupić w każdej drogerii kosmetycznej. W zestawie z pewnością znajdziecie przynajmniej dwa paski z włoskami sztucznymi oraz dedykowany klej. Produkt jest bardzo tani, ale ma swoje wady. Po pierwsze taka aplikacja wymaga niezwykłej wprawy i odpowiedniej higieny, aby nie uszkodzić oka i stworzyć jak najbardziej naturalny efekt. No i oczywiście kolejny problem to trwałość. Takie paski musimy zmieniać przynajmniej co drugi dzień, co jest strasznym utrudnieniem. Jak skutecznie przedłużyć rzęsy?

Wizyta u kosmetyczki

Znalezienie kosmetyczki, która posiada praktykę i odpowiednie kosmetyki nie jest większym problemem. Ona, jako jedna z nielicznych poprawia wygląd bez konieczności dokonywania jakichkolwiek operacji. Jednym z popularnych zabiegów jest oczywiście przedłużanie rzęs. Można na ten temat wiele spekulować, ale rzęsy po wyjściu z gabinetu wyglądają naprawdę niesamowicie. Przedłużanie rzęs polega na doklejaniu pojedynczych włosków. Do wyboru efekt 2:1, czy nawet 3:1 i tak aż do 10. Im większa skala, tym większa ilość doklejonych włosków. Cały zabieg trwa od 2 do 4 godzin. Cena różni się w zależności od miasta oraz wielkości powiększenia i waha się w granicach od 100 do 500 zł. Taki zabieg należy powtarzać raz na miesiąc, ale rewelacyjny wygląd wynagradza poświęcony czas.

Niezbędne elementy

Dyskont kosmetyczny to zdecydowanie najlepsze miejsce dla każdej kosmetyczni. Kosmetyki zawarte w ofercie sklepu są najwyższej jakości. Wśród nich znajdują się całe zestawy złożone z włosków, pęset, kremów, płatków pod oczy, klejów i wszystkiego, co powinna mieć profesjonalna kosmetyczna, żeby zadbać o swoją klientkę. Profesjonalny zestaw pozwoli na przedłużenie rzęs dokładnie i szybko, a także gwarantuje ich trwałość. Co ważniejsze, kosztuje mniej niż zakup pojedynczych elementów. Oczywiście włosków nigdy dość dlatego w dyskoncie możesz zakupić także dowolną ilość brakującego asortymentu. Sprawdź sama na https://dyskontkosmetyczny.pl/87-zestaw-do-przedluzania-rzes.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here