Depilacja laserowa

Depilacja laserowa to jeden z najpopularniejszych sposobów na pozbycie się niechcianego owłosienia z różnych partii naszego ciała, takich jak: nogi, pachy, twarz, bikini, ręce itp. Epilacja przy użyciu lasera Primelase Excellence jest szybka, bezbolesna, a do tego gwarantuje zadowalające efekty. Dodatkowo w naszym gabinecie każdy zabieg poprzedzony jest konsultacją, którą przeprowadza certyfikowany specjalista.

Depilacja laserowa – co warto wiedzieć na jej temat?

Depilacja laserowa Primelase Excellence to laser najnowszej technologii, który zapewni długotrwały efekt oraz wysoką skuteczność realizowanych zabiegów. W trakcie zabiegu depilacji laserowej zostaję wyemitowana specjalna wiązka światła, która oddziałuje na niechciane owłosienie. Wiązka jest odpowiedzialna za przeniknięcie we wnętrze włosa i zniszczenie jego cebulek oraz samego korzenia. Laser Primelase Excellence skutecznie depiluje również jasny, rudy i cienki włos! Dodatkowo dzięki wbudowanemu układowi chłodzenia, skóra nie będzie się nagrzewała, a przyjemny chłód wyeliminuje ból towarzyszący epilacji. Efekty epilacji są widoczne już po pierwszej wizycie, a sam zabieg trwa maksymalnie kilkadziesiąt minut. Częstotliwość kolejnych zabiegów zależy od depilowanych partii, zazwyczaj następny zabieg następuje po około 4-8 tygodniach od pierwszego.

Depilacja laserowa – jak się do niej przygotować?

Do depilacji laserowej należy się odpowiednio przygotować. Na początku konieczna jest wizyta u specjalisty w celu upewnienia się, czy nie ma absolutnie żadnych przeciwwskazań do wykonania zabiegu epilacji laserowej. Ponadto należy się dostosować do kilku ważnych zasad:

  • zrezygnowanie z kremów do depilacji i środków złuszczających,
  • zrezygnowanie z wizyt na solarium,
  • zrezygnowanie z innych metod depilacji,
  • odstawienie leków fotouczulających,
  • ogolenie włosków na wybranej partii ciała,
  • odstawienie kosmetyków i preparatów z retinolem, witaminą A i C oraz kwasami.

Dostosowanie się do powyższych zasad sprawi, że depilacja laserowa przebiegnie zgodnie z planem, co pozwoli cieszyć się gładką skórą bez odrastających włosków. W celu osiągnięcia pożądanego efektu, zalecamy przeprowadzanie kilku zabiegów epilacji laserowej, w zalecanych przez kosmetologa odstępach. Określenie jak wiele wizyt będzie potrzebne do całkowitego pozbycia się owłosienia jest bardzo indywidualne, często zależy od grubości włosa oraz jego pigmentacji. Zalecamy zazwyczaj od 4 do 6 zabiegów depilacji laserowej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here