Bloomea – prosty sposób na piękną skórę!

0
1535

Czy istnieje prosty sposób na natychmiastowy lifting skóry? Wśród bogatej oferty salonów kosmetycznych znajduję się innowacyjny zabieg Bloomea, którego głównym zadaniem jest przywrócenie gęstości skórze, co z kolei odpowiada za przywrócenie jędrności i napięcia skóry. Czym jest Bloomea? Jakie jeszcze zabiegi pielęgnacyjne z użyciem tej profesjonalnej aparatury można wykonać?

Gładka skóra bez użycia skalpela?

Skóra wraz z upływającym czasem, w znacznym stopniu traci na jędrności. Staje się wiotka, owal opada i pojawiają się także pierwsze zmarszczki. Na szczęście w dzisiejszych czasach i rozwoju medycyny estetycznej nie jest już konieczne wykorzystanie inwazyjnych metod w celu przywrócenia skórze twarzy czy dłoni, dawnego młodego wyglądu. Coraz większą popularnością wśród kobiet cieszą się zabiegi o wdzięcznej nazwie Bloomea, którym chętnie poddają się zagraniczne gwiazdy kina. Metoda ta cechuje się niezwykłą skutecznością przy jednoczesnym zachowaniu bezpieczeństwa i komfortu pacjentki.

Zabieg Bloomea polega na złuszczaniu naskórka, po tym przy pomocy mikrowibracji w głąb skóry wtłaczane są substancje aktywne zawarte w preparatach kosmetycznych. Ostatnim krokiem jest zintensyfikowanie składników aktywnych poprzez wykorzystanie wiązki laserowej o właściwej częstotliwości.

Jedno urządzenie – wiele zastosowań!

Bloomea jest urządzeniem o szerokim spektrum zastosowania, z jego pomocą można przeprowadzić nie tylko kompleksowy lifting twarzy, ale też usunąć rozstępy z pośladków, ud, brzucha, ramion i piersi oraz odmłodzić i nawilżyć skórę szyi, dekoltu a nawet dłoni. Bloomea działa w sposób skuteczny i delikatny dla skóry, właśnie też z tego względu na zabiegi zdecydować się mogą osoby ze skórą wrażliwą, skłonną do podrażnień. Urządzenie działa w oparciu o najnowocześniejszą technologię, określaną w skrócie TRIO M.M.L., co odnosi się kolejno do głównej zasady działania urządzenia: M – makroeksfoliacja , M – mikrowibracja oraz L – luminoterapia. Więcej informacji na temat tego innowacyjnego urządzenia dostępnych jest na oficjalnej stronie internetowej https://bloomeapolska.pl/. Zabiegi Bloomea wskazane są w dużej mierze kobietom, które na swojej skórze dostrzegły już pierwsze objawy jej starzenia się bądź zmagają się z defektem kosmetycznym w postaci rozstępów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here