Każda kobieta marzy o pięknej, gładkiej cerze, jednak niewiele osób może pochwalić się skórą bez skazy. Z pomocą przychodzi podkład – jeden z najważniejszych kosmetyków wykorzystywanych w makijażu twarzy. Dzięki niemu możliwe jest wyrównanie kolorytu skóry oraz ukrycie wszelkich niedoskonałości. A gdyby tak dzięki używaniu fluidu było możliwe także poprawienie stanu skóry? Brzmi jak bajka? Ale to prawda – Maybelline Better Skin to produkt, który nie tylko zapewnia wyrównany koloryt cery, lecz także sprawia, że każdego dnia skóra wygląda coraz lepiej, a niedoskonałości przestają istnieć. Chcesz wiedzieć, jak to się dzieje?

Maybelline Better Skin – produkt idealny dla cery trądzikowej

Każda osoba, która kiedykolwiek zmagała się z trądzikiem wie, jak trudno jest poprawić wygląd skóry. Odpowiednia pielęgnacja jest niezmiernie ważna, jednak często obciążanie skóry kryjącymi podkładami nie jest dobrym pomysłem – a jak zakryć niedoskonałości? Odpowiedzią na to pytanie jest produkt od Maybelline, Better Skin, który łączy w sobie właściwości kryjące oraz pielęgnujące.

  • Zawarty w składzie produktu kompleks energetyzujący, na który składa się witamina B5 i Sepitonic M3, nawilża skórę oraz ujędrnia ją. A nawilżenie to podstawa w pielęgnacji każdej cery, także tej z problemami.
  • Formuła kosmetyku wzbogacona została o antyoksydant Actyl C, który wspomaga regenerację naskórka oraz wyrównuje koloryt skóry. Dzięki temu makijaż twarzy nie tylko nie podrażnia cery, lecz także pielęgnuje ją i przyspiesza jej regenerację.
  • Starannie dobrane składniki sprawiają, że kondycja skóry poprawia się w ciągu trzech tygodni stosowania fluidu. Niedoskonałości zostają zredukowane, koloryt wyrównany, a skóra jest świeża, pełna energii i promienna.
  • Makijaż twarzy wykonany produktem Maybelline Better Skin natychmiastowo poprawia wygląd skóry.

Jak powinien wyglądać makijaż twarzy dla cery z problemami skórnymi?

Cera tego typu wymaga wykonania makijażu kamuflującego, szczególnie jeśli na skórze widocznych jest wiele zaczerwienień czy śladów po trądziku. Podstawą takiego makijażu powinien być podkład kryjący niedoskonałości, a najlepiej, by zawierał w sobie również substancje pielęgnujące, tak jak Maybelline Better Skin. Warto mieć też kryjący korektor, który najlepiej aplikować pod podkład. Całość doskonale utrwali puder – kolorowy lub transparentny. Pamiętaj tylko, by odcienie produktów dokładnie dopasowywać do kolorytu skóry, by nie osiągnąć efektu maski.

Jak nakładać podkład?

Do nakładania podkładów można wykorzystać różne narzędzia: specjalne pędzle, gąbeczki oraz szczoteczki. Jednak w przypadku cery, na której występują zmiany, czy to trądzikowe, czy też zaskórniki, najlepiej sprawdzą się palce. Są najdelikatniejsze, zatem nakładając kosmetyki w ten sposób, można wyeliminować ryzyko podrażnień. Ponadto na rękach jest nieporównywalnie mniej bakterii, niż może się znajdować na narzędziach, nawet często mytych. Jest to szczególnie ważne w przypadku cery trądzikowej. A poza tym – to sposób najwygodniejszy i najprostszy, bo nie trzeba kupować oddzielnych przyrządów.

By wykonać makijaż, należy niewielką ilość podkładu nanieść na skórę za pomocą opuszków palców, a następnie delikatnie rozprowadzić po twarzy, lekko wklepując produkt.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here